خانه اخبار ایران اخبار ورزش غبار روبی و عطر افشانی نمازخانه اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به رسم میهمانی رمضان در یاسوج

غبار روبی و عطر افشانی نمازخانه اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به رسم میهمانی رمضان در یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان آیین و عطر افشانی نماز خانه اداره کل ورزش و جوانان استان به همت کارکنان این دستگاه اجرا شد.
غبار روبی و عطر افشانی نمازخانه اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد  به رسم میهمانی رمضان در اهواز
علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در حاشیه این برنامه گفت: غبار روبی از اماکن مقدسه به ویژه در ماه مبارک رمضان باعث زدودن غبار از خانه اصلی حضرت حق یعنی همان دل شیعیان می شود وانسان با آمادگی بیشتر وبهتری به میهمانی ماه خدا می شتابد.
سید محمد تقی علوی در ادامه  افزود: اعضای کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان به رسم همه ساله و در این ایام اقدام به عمل خداپسندانه مشارکت کرده وفضا را برای اجرای برنامه ها معنوی این ماه عزیز فراهم  می‌کنند.
وی در پایان با اشاره به برنامه های پیش رو به مناسبت ماه مبارک رمضان از اجرای برنامه جزخوانی قرآن کریم، مراسم جشن ولادت  امام حسن مجتبی (کریم اهل بیت)، شب زنده داری لیالی قدر  و مراسم شهادت امیر المومنین علی(ع) با حضور کارکنان،جامعه ورزش و جوانان استان خبر داد .     
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو