خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با خانواده شهیدان پرهون در گچساران دیدار کرد

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با خانواده شهیدان پرهون در گچساران دیدار کرد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در دومین روز از ماه رمضان با حضور در شهرستان گچساران با خانواده معزز شهیدان شاهرخ و اسماعیل پرهون دیدار کردند  
علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با خانواده شهیدان پرهون در گچساران دیدار کرد
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بهمراه رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان گچساران ،هیات های شهرستان گچساران ، جمعی از کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان و روسای هیات های استانی  با حضور در شهرستان گچساران و منزل شهیدان پرهون با خانواده معظم شهیدان پرهون دیدار و گفتگو کردند .
دراین دیدار علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک حلول ماه رمضان اظهارکرد: در دومین روز ماه رمضان، توفیقی حاصل شد که خدمت خانواده شهید پرهون برسیم و از نزدیک در جریان امور قرار بگیریم.

وی با بیان اینکه خدا را شاکریم که این توفیق نصیب ما شد تا در این ایام خدمت خانواده های شهدا باشیم افزود: ان شاءالله خداوند به ما توفیق بیشتر دهد که به مردم این استان به ویژه خانواده های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران بیشتر خدمت کنیم و در جریان اموراتشان قرار بگیرم و مشکلاتشان را حل کنیم.

علوی با اشاره به فرمایش امام خمینی (ره ) مبنی بر اینکه «نگذاریم خانواده های معزز شهدا که چشم و چراغ ملت هستند مورد غفلت قرار بگیرند»، تصریح کرد: در حد توان و بضاعت به این خانواده های معزز خدمت خواهیم کرد.
شهید شاهرخ پرهون متولد 1334 در سال 1359 در منطقه مریوان به درج رفیع شهادت نایل شد . این شهید والا مقام از بازیکنان تیم های منتخب مدارس گچساران در رشته بسکتبال بود و در ردهای سنی مختلف به مقام های قهرمانی متعددی دست یافته بود.
شهید اسماعیل پروهون متولد 1351 در سال 1366 در منطقه بانه به درجه شهادت رسید . این قهرمان شهید استان در رشته فوتبال فعالیت میکرد و در ردههای سنی مختلف عضو تیم های منتخب بود.
حسین پرهون برادر شهیدان شاهرخ و اسماعیل پرهون از حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان ،عبدالخانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گچساران و دیگر عزیزانی که در این مراسم حضور داشتند تقدیر کرد.      

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو