خانه اخبار ایران اخبار ورزش رهامی خبر داد: قرعه کشی مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان بویراحمد برگزار شد

رهامی خبر داد: قرعه کشی مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان بویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان از قرعه کشی مسابقات فوتسال جام رمضان ادارات استان در شهر یاسوج خبر داد.

با حضور 29 تیم قرعه کشی مسابقات فوتسال جام رمضان در شهر یاسوج برگزار شد.

محمد علی رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :قرعه کشی مسابقات فوتسال جام رمضان ادارات در شهر یاسوج برگزار  و تیمهای شرکت کننده حریفان خود را شناختند.

رهامی افزود:در این مسابقات 29 تیم از دستگاههای اجرایی استان وشهرستان بویراحمد حضور دارند و در هفت گروه با هم رقابت می کنند.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان ضمن تشکر از حضور تیم های شرکت کننده در این مسابقات و گلایه از عدم حضور دیگر دستگاههای اجرایی در این مسابقات ادامه داد:تیم ها در دور اول بصورت دوره با هم رقابت می کنند و از هر گروه دو تیم برتر راهی مرحله بعدی این مسابقات خواهند شد .

این مقام مسئول تصریح کرد:دور دوم تا پایانی مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان بویراحمد بصورت حذفی تا فینال این مسابقات برگزار خواهد شد تا تکلیف تیم های اول تا سوم این مسابقات مشخص شود.

وی در ادامه از حضور تیم های اول تا چهارم این مسابقات در رقابتهای فوتسال کارکنان استان در سال جاری خبر داد و اظهار داشت:مسابقات فوتسال کارکنان استان برای شرکت نماینده استان برای رقابتهای کشوری به میزبانی یکی از شهرها برگزار خواهد شد و تیم قهرمان بعنوان نماینده استان در این مسابقات شرکت می کند.

مشاور رئیس فدراسیون ورزش های همگانی کشور در پایان ضمن تشکر از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بیان داشت :انشاالله بعد از ماه مبارک رمضان با برگزاری جلساتی ،سعی در ساماندهی ورزش کارکنان در ادارات خواهیم بود و در این راستا نیازمند حمایت  همه مسئولین دستگاههای اجرایی استان خصوصا استاندار ورزش دوست خواهیم بود.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو