خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات جانبازان و معلولین کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: کسب دو مقام دومی ره آورد تیم دوومیدانی استان در رقابتهای کشوری

رئیس هیات جانبازان و معلولین کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: کسب دو مقام دومی ره آورد تیم دوومیدانی استان در رقابتهای کشوری

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حبیبیان رئیس هیات جانبازان و معلولین استان از درخشش و کسب دو مقام دومی ورزشکاران این رشته در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد.

تیم دوومیدانی جانبازان و معلولین استان در رقابتهای قهرمانی کشور صاحب دو مقام دومی و مدال نقره مسابقات شد.

محمد حبیبیان رئیس هیات جانبازان و معلولین استان با بیان این خبر گفت :تیم دوومیدانی استان در مسابقات قهرمانی کشور که در تهران برگزار شد به دو مقام دومی و مدال نقره دست یافت.

حبیبیان افزود:رقابتهای دوومیدانی قهرمانی کشور از 22 لغایت 25اردیبشهت در تهران مجموعه آفتاب انقلاب برگزار شد و تیم دوومیدانی آقایان و بانوان استان در این مسابقات حضور داشتند.

رئیس هیات جانبازان و معلولین استان تصریح کرد:در این مسابقات و در ماده پرتاب وزنه شجاعت حسین پور به مقام دوم رسید و در ماده 1500 متر محمد علی ابوذر به مدال نقره و مقام دوم این ماده دست یافت.

این مقام مسئول در پایان از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در رشد و اعتلای ورزش جانبازان و معلولین تقدیر کرد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو