خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات دوومیدانی کهگیلویه بویراحمد خبر داد: نمایش فوق العاده دختر بویراحمدی در مسابقات دوومیدانی قهرمانی کشور

رئیس هیات دوومیدانی کهگیلویه بویراحمد خبر داد: نمایش فوق العاده دختر بویراحمدی در مسابقات دوومیدانی قهرمانی کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،محمدی رئیس هیات دوومیدانی استان ازدرخشش و جابجایی سه رکورد توسط بانوی پرتاب نیزه استان در رقابتهای لیگ طلایی بانوان خبر داد.

بانوی پرتاب نیزه کهگیلویه وبویراحمدی موفق به جابجایی رکورد ملی کشور شد .

امید محمد محمدی رئیس هیات دوومیدانی استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :

مرحله دوم مسابقات دوومیدانی لیگ طلایی بانوان کشور روز 31 اردیبهشت ماه در تهران برگزار شد .

محمدی افزود:در این مسابقات سحر ضیایی ملی پوش تیم دوومیدانی بانوان کشور از کهگیلویه وبویراحمد موفق شد سه بار رکورد ملی این ماده را که در اختیار خودش بود جابجا کند و با پرتابی به طول 51متر و 15 سانتیمتر ،ضمن کسب مقام قهرمانی و مدال طلا ،این رکورد را ارتقاء دهد.

رئیس هیات دوومیدانی استان افزود:در دو سال گذشته سحر ضیایی ملی پوش هم استانی در تمام مسابقات برگزارشده به مقام قهرمانی دست یافته است.

محمدی تصریح کرد :رکورد سال قبل سحر ضیایی در این مسابقات 49متر و 15 سانتیمتر بود که در اختیار این ملی پوش بود که با ثبت این رکورد جدید می توان به کسب یکی از سکوهای قهرمانی در رقابتهای جاکارتای اندونزی در ماده پرتاب نیزه توسط سحر ضیایی امیدوار باشیم.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو