خانه اخبار ایران اخبار ورزش مراسم تقدیر از جانبازان و ایثارگران اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

مراسم تقدیر از جانبازان و ایثارگران اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،به مناسبت بزرگداشت حماسه سوم خرداد ، مراسم تقدیر از جانبازان و ایثارگران با حضور علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان، فتاحی معاونت توسعه تعاون بنیاد شهید استان ،داربام مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران ،نگین تاجی رئیس حوزه مددکاری بنیاد شهید استان ،معاونین و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در محل نماز خانه این اداره کل برگزار شد .

عباس شجاعی فر مشاور مدیر کل و مسئول امور ایثارگران و جانبازان ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد، ضمن تقدیر و تشکر از خانواده های شاهد و ایثارگر گفت: ما به حضور فرزندان شهداء، جانبازان، آزادگان، وابستگان خانواده معظم شاهد و ایثارگر در اداره کل افتخار می کنیم و استقامت در مسیر ایثارگری و جانبازی را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

شجاعی فر ضمن تشکر از حمایت های مدیر کل ورزش و جوانان استان در پیگیری امور جانبازان و ایثارگران و خانواده معظم شهدا ،از حضور54 ایثارگردر دستگاه ورزش و جوانان استان ،104 شهید ورزشکار و نامگذاری مکان های ورزشی به نام شهدای والا مقام استان خبر داد.

مشاور مدیر کل در امور ایثارگران از حضور همیشگی کارکنان ،ایثارگران در مراسمات فرهنگی ،مذهبی خبر داد و افزود:بانک اطلاعات کامل خانوادگی ایثارگران ،جانبازان و خانواده معظم شهدا تهیه شده است .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در این آئین اظهار داشت: حفظ آرمان ها و ارزش های اسلام  در جامعه امروزی مشکل شده است و دشمن از این طریق می خواهد بر ما نفوذ کند، ما نیز موظفیم در تمامی عرصه ها مخصوصاً در عرصه ورزش هوشمندانه رفتار کنیم و بتوانیم راه شهیدانی که جان خود را در راه خدا فدا کرده اند را ادامه داده و در مقابل توطئه های دشمنان بایستیم .

علوی ادامه داد:ما مسئولین مفتخریم که در چهار چوب قانون در خدمت این عزیزان هستیم و امیدواریم که ورزش و جوانان استان بتواند به این خدمت رسانی می کند.

مدیر کل ورزش و جوانان ، تلاش و رشادت های شهیدان ،ایثارگران در رسیدن انقلاب و نظام به جایگاه امروزی را مهم و ضروری دانست و قدرشناسی و تجلیل از رشادت های این عزیزان را وظیفه هر ایرانی برشمرد .

در پایان این مراسم با اهدا لوح سپاس و هدایایی از 44 نفر از ایثارگران ورزش و جوانان استان در دو شهرستان بویراحمد و دنا و اسماعیل افشون مسئول امور مالی اداره کل که به درجه بازنشستگی نایل شد تجلیل شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو