خانه اخبار ایران اخبار ورزش در نشست با هیئت های ورزشی باشت 3 ظرفیت ورزشی به شهرستان باشت اضافه شد

در نشست با هیئت های ورزشی باشت 3 ظرفیت ورزشی به شهرستان باشت اضافه شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری  و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،اولین جلسه رئیس جدید اداره ورزش و جوانان با هیات های ورزشی شهرستان باشت در سالن اجتماعات آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

مهدی عسکری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت در این نشست، هدف از برگزاری این جلسه را آشنایی با رؤسا و عملکرد هیات های ورزشی این شهرستان در سال97 اعلام کرد و گفت: همه از مشکلات ورزش باشت مطلع هستیم و بنابراین نیاز است تا با تعامل و همدلی در راستای حل این مشکلات گام برداریم.
وی با بیان اینکه سیاست های تزریق بودجه به هیات ها بر اساس عملکرد هر هیات است، ابراز داشت: آیتم های عملکرد هیات های ورزشی در سطح شهرستان براساس مسابقات برگزار شده، اعزام به مسابقات خارج از شهرستان، تعداد افراد بیمه شده، مکاتبات با اداره ورزش و جوانان، مکاتبات با هیات های استان، برگزاری کلاس های آموزشی، پیگیری مستمر مکاتبات ، ارائه تقویم ورزشی، کسب مقام استانی و کشوری، نظم و انضباط شرکت در جلسه، میزان حضور رییس هیات و اعضا در تمرینات رشته ورزشی مربوطه و ارائه گزارش مکتوب به مدیر اداره ورزش و جوانان مشخص می شود.
رئیس جدید اداره ورزش و جوانان باشت نظارت بر هزینه کرد هیات های ورزشی توسط بازرسی و نحوه هزینه کرد آنها را از برنامه های مهم جهت نظارت بر هیات های ورزشی اعلام کرد و از هیات های ورزشی خواست تا با معرفی ارکان مختلف هیات ها، تعداد مربیان دارای کارت مربیگری به تفکیک خانم و آقا، مشخص کردن روزها تمرین و همچنین میزان دریافتی هزینه هر هیات ، اداره ورزش و جوانان شهرستان را در جهت برنامه ریزی برای ارتقاء ورزش باشت همراهی کنند.
عسکری از تجهیز 3 اتاق و واگذاری آنها به هیئت های ورزشی در روزهای مختلف ذهفته نیز خبر داد و گفت: هیئت های ورزشی برنامه های خود را در ماه مبارک رمضان به این اداره اعلام نمایند.
وی بیان داشت: در راستای اعتلای ورزش شهرستان باشت دست همه دوستان را به گرمی می فشاریم اما با هر گونه کمکاری بدون مماشات برخورد می کنیم.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو