خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد :حمایت از کالای داخلی ادامه راه اقتصاد مقاومتی است

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد :حمایت از کالای داخلی ادامه راه اقتصاد مقاومتی است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ، علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بیان داشت : استان کهگیلویه وبویراحمد توانست با ایجاد کارگاه های خٌرد برای کمک به اقتصاد مقاومتی گام های موفقی را بردارد و این اقدام زمینه ساز فعالیت بهتر در بحث حمایت از کالای ایرانی است.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه بنا به تدبیر مقام معظم رهبری برنامه حمایت از کالای داخلی ادامه راه اقتصاد مقاومتی است گفت: اقدامات سال گذشته ما در راستای اجرای فرمان رهبری موجب ایجاد بستری برای تحقق شعار امسال شد.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بیان داشت: کهگیلویه وبویراحمد پایتخت طبیعت کشور  است و افتخار اینکه استان پایلوت اقتصاد مقاومتی باشد را داشت و توانست در بحث اقتصاد مقاومتی به خوبی بدرخشد. کهگیلویه وبویراحمد توانست با ایجاد کارگاه های خرد برای کمک به اقتصاد مقاومتی گام های موفقی را بردارد و این اقدام زمینه ساز فعالیت بهتر در بحث حمایت از کالای ایرانی است.

وی تصریح کرد: تا کنون سعی کرده ایم در هر موردی که امکان داشته باشد از محصولات تولید داخلی استفاده کنیم مگر در مواردی که امکان تولید کالای ورزشی مورد نیاز ما در داخل کشور وجود نداشته است، اکنون برای تحقق شعار سال سعی داریم با حمایت از تولیدکننده داخلی این مشکل نیز مرتفع شود.

علوی در بخش دیگری از سخنانش به اقدامات اداره کل ورزش و جوانان استان در کسب مدال و درخشش بیشتر در بازی های آسیایی و پاراآسیایی 2018 پرداخت و افزود: از سال 96 تا کنون جلسات ستاد استانی برای بازی های جاکارتا تشکیل داده ایم و در این جلسات برای شناسایی جامعه هدف و نیازهایش به بحث و تبادل نظر پرداختیم.

وی با بیان اینکه در این مدت جلسات هم اندیشی در استان با حضور اعضاء ستاد تشکیل شده است توضیح داد: جلسه ستاد با ریاست استاندار کهگیلویه وبویراحمد  برگزار شد و در این جلسه افرادی که شانس مدال آوری بیشتری داشتند شناسایی شدند تا بتوانیم از ظرفیت های استانداری نیز برای تقویت ورزشکارانی که شانس مدال آوری دارند کمک بگیریم.

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد  با اشاره به توجه مسئولین وزارت ورزش و جوانان به ستادهای استانی بازی های آسیایی و پارا آسیایی گفت: دراین جلسات راهکار های همکاری متقابل با فدراسیون های ورزشی مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه علاوه بر تامین نیاز های مادی ورزشکاران، تامین نیاز های معنوی آنان نیز مورد توجه قرار گرفته است تا در بهترین شرایط در بازی های آسیایی حاضر شوند گفت: تعداد مدال ها برای ما حائز اهمیت است و سعی بر افزایش تعداد آنها نسبت به دوره پیش داریم اما کیفیت مدال ها برای ما مهم تر است و اولین هدف ما دریافت خوشرنگ ترین مدال است.

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 12 خرداد 1397 ساعت 10:15 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو