خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیگیری رقابتهای فوتسال جام رمضان ادارات شهرستان بویراحمد

پیگیری رقابتهای فوتسال جام رمضان ادارات شهرستان بویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،در ادامه مسابقات فوتسال جام رمضان ادارات در شهرستان بویراحمد پنج بازی دیگر برگزار شد.

مسابقات فوتسال جام رمضان ادارات شهرستان بویراحمد با برگزاری پنج بازی پیگیری شد .

در بازیهای انجام شده شب گذشته که بعد از تعطیلات شبهای پر فیض لیالی قدر در سالن نه دی مجموعه کوثر بانوان شهر یاسوج برگزار شد تیم های بانک کشاورزی ،علوم پزشکی ،دانشگاه آزاد برابر حریفان صاحب برتری شدند و دو دیدار با تساوی به پایان رسید.

تیم بانک کشاورزی با نتیجه 6بر4 برابر تیم استانداری صاحب برتری شد.

دیدار دو تیم علوم پزشکی با محیط زیست و دانشگاه آزاد با ورزش و جوانان با برتری سه بر صفر تیم های علوم پزشکی و دانشگاه آزاد به پایان رسید و جدال تیم های راه و شهرسازی با امور مالیاتی و مخابرات با بانک مسکن با تساوی دو بر دو به پایان رسید .

در آخرین شب مرحله گروهی این مسابقات امشب شنبه 19 خرداد ماه پنج بازی در سالن نه دی برگزار می شود و  تکلیف شانزده تیم صعود کننده به مرحله بعدی مشخص می شود.

در اولین بازی امشب تیم های حراست با دارایی استان ،صنعت و معدن استان با بانک ملت ،شهرکهای صنعتی با دانشگاه فرهنگیان ،آموزش و پرورش عشایر با دامپزشکی استان و ارشاد اسلامی با جهاد دانشگاهی به مصاف هم میروند.

مسابقات فوتسال جام رمضان ادارات در شهرستان بویراحمد با حضور35 تیم در هفت گروه در حال برگزاریست و از هر گروه دو تیم برتر راهی مرحله بعدی این مسابقات می شوند.

این رقابتها زیر نظر کمیته فوتسال کارکنان هیات ورزش های همگانی استان و شهرستان بویراحمد برگزار می شود.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو