خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیگیری رقابتهای فوتسال جام رمضان ادارات در یاسوج / چهار تیم صعود کننده به مرحله یک هشتم نهایی مشخص شدند

پیگیری رقابتهای فوتسال جام رمضان ادارات در یاسوج / چهار تیم صعود کننده به مرحله یک هشتم نهایی مشخص شدند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،در اولین شب دور دوم و حذفی رقابتهای فوتسال جام رمضان ادارات در شهر یاسوج چهار بازی برگزار شد و تکلیف چهار تیم صعود کننده به یک هشتم نهایی این مسابقات مشخص شد.

در اولین شب رقابتهای فوتسال جام رمضان ادارات در شهر یاسوج چهار بازی در سالن نه دی مجموعه کوثر بانوان برگزار شد و تیم های علوم پزشکی ،حوزه علمیه ،شهرداری و اموزش و پرورش استان با برتری برابر حریفان راهی مرحله یک هشتم نهایی این مسابقات شدند.

در اولین بازی این مرحله تیم علوم پزشکی با نتیجه 5بر2 تیم بهزیستی را شکست داد.

حوزه علیمه با نتیجه یک بر صفر بر تیم راه و شهرسازی غلبه کرد .

شهرداری در ضربات پنالتی و با نتیجه 4بر2 از سد تیم دانشگاه فرهنگیان گذشت و تیم آموزش و پرورش استان با برتری 5بر4 در ضربات پنالتی برابر نیروی انتظامی راهی مرحله بعدی این مسابقات شد.

در دومین شب مرحله حذفی این مسابقات امشب دوشنبه 21 خرداد ماه تیم های مدیریت درمان تامین اجتماعی با بانک کشاورزی،دادگستری با اموزش و پرورش عشایر ،بانک ملی با آموزش و پرورش شهرستان و بانک مسکن با بانک مهر اقتصاد با هم دیدار می کنند.

این مسابقات زیر نظر هیات ورزش های همگانی استان و شهرستان بویراحمد در حال برگزاریست .

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 21 خرداد 1397 ساعت 08:40 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو