خانه اخبار ایران اخبار ورزش هشت تیم صعود کننده به مرحله یک هشتم نهایی فوتسال جام رمضان مشخص شدند

هشت تیم صعود کننده به مرحله یک هشتم نهایی فوتسال جام رمضان مشخص شدند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،هشت تیم صعود کننده به مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتسال جام رمضان ادارات در یاسوج مشخص شدند.

هشت تیم صعود کننده به مرحله یک هشتم نهایی فوتسال جام رمضان مشخص شدند.

از مرحله یک شانزدهم نهایی فوتسال جام رمضان ادارات در شهر یاسوج چهار بازی دیگر برگزار شد و تکلیف هشت تیم صعود کننده به یک هشتم نهایی مسابقات مشخص شد.

در دومین شب مرحله یک شانزدهم نهایی فوتسال جام رمضان ادارات در شهر یاسوج چهار بازی در سالن نه دی برگزار شد و تیم های مدیریت درمان تامین اجتماعی ،آموزش و پرورش عشایر ،آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد و بانک مهر اقتصاد با برتری برابر حریفان راهی مرحله یک هشتم نهایی شدند.

در اولین بازی تیم مدیریت درمان تامین اجتماعی با نتیجه 6بر صفر تیم بانک کشاورزی را شکست داد.

دید ار دو تیم آموزش وپرورش عشایر با دادگستری با برتری 5بر 2 تیم آموزش و پرورش عشایر به پایان رسید.

تیم آموزش و پرورش شهرستان با نتیجه 2بر1 بر تیم بانک ملی پیروز شد و دیدار دو تیم بانک مهر اقتصاد با بانک مسکن در ضربات پنالتی با برتری 3بر2 تیم بانک مهر اقتصاد به پایان رسید.

در ادامه این مسابقات امشب سه شنبه 2 2خرداد ماه وا زساعت 21 تیم های علوم پزشکی با حوزه علمیه ،شهرداری با اموزش و پرورش استان ،مدیریت تامین درمان اجتماعی با آموزش و پرورش عشایر و آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد با بانک مهر اقتصاد به مصاف هم میروند.

این مسابقات زیر نظر کمیته فوتسال و کارکنان هیات ورزش های همگانی استان و شهرستان  بویراحمد در حال برگزاریست.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو