خانه اخبار ایران اخبار ورزش تیم والیبال آموزش و پرورش بویراحمد قهرمان مسابقات والیبال جام رمضان ادارات شهرستان بویراحمد شد

تیم والیبال آموزش و پرورش بویراحمد قهرمان مسابقات والیبال جام رمضان ادارات شهرستان بویراحمد شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد،رقابتهای والیبال جام رمضان ادارات شهرستان بویراحمد با قهرمانی تیم آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد به پایان رسید.

تیم آموزش و پرورش بویراحمد قهرمان رقابتهای والیبال جام رمضان شهرستان بویراحمد شد.

دیدار رده بندی و فینال مسابقات والیبال جام رمضان شهرستان بویراحمد برگزار شد .

دردیدار رده و فینال این مسابقات که با حضور حکمتی اصل معاون اداره کل،رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد ،رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان ،حسینی رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان بویراحمد و دبیر و اعضای هیات والیبال استان و شهرستان بویراحمد برگزار شد ،تیم دانشجویان علوم پزشکی استان با برتری 3بر2 مقابل تیم شهرداری به مقام سوم دست یافت.

در دیدار فینال دو تیم آموزش و پرورش استان و آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد به مصاف هم رفتند که در پایان تیم آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد با برتری 3بر1 مقابل هم نام خود به مقام قهرمانی رسید.

این مسابقات زیر نظر هیات ورزش های همگانی استان و شهرستان بویراحمد و با همکاری هیات والیبال استان و شهرستان وبویراحمد برگزار شد .

مراسم توزیع جوایزبه تیم های برتر این مسابقات همزمان با اختتامیه و فینال مسابقات فوتسال جام رمضان ،هفته آینده در سالن نه دی مجموعه کوثر بانوان شهر یاسوج برگزار می شود.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو