خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: هشت پروژه ورزشی در شهرستانهای کهگیلویه در دست احداث می باشد

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: هشت پروژه ورزشی در شهرستانهای کهگیلویه در دست احداث می باشد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از احداث هشت پروژه ورزشی در شهرستان کهگیلویه خبر داد.

سید محمد تقی علوی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :این هشت پروژه ورزشی از محل اعتبارات خاص وزارت نفت در شهرستانهای کهگیلویه در دست احداث می باشد.

علوی افزود: این پروژها شامل چمن مصنوعی روستای قلعه دختر ،زمین چمن مصنوعی روستای چیر،زمین چمن مصنوعی روستای چنگلوا ،زمین چمن مصنوعی روستای درغک ،زمین چمن مصنوعی روستای دشت آزادی در چاروسا ،زمین چمن مصنوعی روستای بردیان ،زمین چمن مصنوعی در شهر دهدشت و زمین چمن مصنوعی در شهر لنده روستای شیتاب است که توسط دفتر فنی و مهندسی اداره کل در دست احداث می باشد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان بیان داشت :کار احداث این هشت پروژه درشهریورماه در زمینی به مساحت 18000متر مربع و اعتبار 500میلیون تومان از محل اعتبارات خاص وزارت نفت با حمایت و پیگیریهای نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه در دست ساخت می باشد و در صورت تامین اعتبارات لازم در دهه فجر سال جاری افتتاح می شوند.

 

 

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 12:48 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو