خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات رزمی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: یک طلا و دو نقره ره آورد تیم رزمی سوپر ساباکی استان از رقابتهای قهرمانی کشور

رئیس هیات رزمی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: یک طلا و دو نقره ره آورد تیم رزمی سوپر ساباکی استان از رقابتهای قهرمانی کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،حسینیان رئیس هیات رزمی استان از درخشش رزمی کار استان در رقابتهای سوپر ساباکی قهرمانی کشور خبر داد و گفت :تیم هیات استان در این مسابقات به یک مدال طلا و دونقره دست یافت.

سید مسلم حسینیان با بیان این خبر افزود:رقابتهای سوپر ساباکی آقایان کشور به میزبانی استان اصفهان و شهر لنجان برگزار شد .

حسینیان اظهار داشت :این رقابتها از 22 لغایت 23شهریورماه با حضور رزمی کاران سراسر کشور در رده های سنی مختلف برگزار شد و تیم هیات رزمی استان موفق به کسب سه نشان طلا و نقره این رقابتها شد .

رئیس هیات رزمی استان تصریح کرد :در این مسابقات رحمت الله روانگرد در وزن 55-کیلو گرم استایل لوکیک در رده سنی بزرگسالان به مقام اول و مدال طلا دست یافت.

این مقام مسئول ادامه داد:علی نظریان در وزن 55- کیلو گرم رده سنی نوجوانان در استایل لایت کنتاکت و حسین روشن چراغ در وزن 65-کیلو گرم  رده سنی بزرگسالان استایل فول کنتاکت به مقام دوم و مدال نقره دست یافتند .

رئیس هیات رزمی استان ضمن تبریک این موفقیت ها به ورزشکاران هیات رزمی و جامعه ورزش استان از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان تقدیر و اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی بهتر و حمایت مسئولین شاهد درخشش رزمی کاران آقایان و بانوان استان درمیادین کشوری وبین المللی خواهیم بود.

این سه نفربه اردوی تیم ملی سوپر ساباکی کشور دعوت شدند.

آخرین بروزرسانی ( یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 16:17 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو