خانه اخبار ایران اخبار ورزش در آئینی در اداره کل ورزش و جوانان استان از مهدی روایی قهرمان مسابقات دوومیدانی مسترز مالزی تجلیل شد

در آئینی در اداره کل ورزش و جوانان استان از مهدی روایی قهرمان مسابقات دوومیدانی مسترز مالزی تجلیل شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد،در آئینی و با حضور علوی مدیر کل،کناری فرماندار شهرستان بویراحمد،معاونین ،کارکنان ورزش و جوانان و جامعه ورزش از مهدی روایی قهرمان مسابقات دوومیدانی مسترز کشور مالزی با اهدا گل و شیرینی تجلیل شد.

در این مراسم که در محل اداره کل ورزش و جوانان استان و با حضور مدیر کل ،کناری فرماندار شهرستان بویراحمد ،حکمتی اصل معاون توسعه ورزش ،رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد و کارکنان اداره کل و جمعی از ورزشکاران برگزار شد با اهدا گل و شیرینی از مهدی روایی عضو تیم ملی دوومیدانی پیشکسوتان کشور که در رقابتهای دوومیدانی مسترز کشور مالزی به مقام قهرمانی و مدال طلا دست یافت تقدیر و تجلیل شد .

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،قهرمانان را سرمایه ورزش استان ذکر کرد و از کسب مقام قهرمانی مهدی روایی در این مسابقات ابراز خرسندی کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان حضور شش ملی پوش در بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی را برگ زرین ورزش کهگیلویه وبویراحمد برشمرد و خواستار حمایت مسئولین استانی از ورزش استان شد.

کناری فرماندار شهرستان بویراحمد از حمایت همه جانبه از قهرمانان ورزش استان در زمینه های اشتغال ،مسکن خبر داد و اظهار داشت :در مراسمی و با هماهنگی ورزش و جوانان استان از قهرمانان و مدال اوران ورزش استان تجلیل خواهد شد .

مهدی روایی قهرمان این رقابتها نیز افزود :اولین دوره بازیهای آسیایی مسترز در شهر پنانگ مالزی در 22 رشته ورزشی در حال برگزاریست .

مهدی روایی عضو تیم دوومیدانی بزرگسالان و پیشکسوتان کشور از استان کهگیلویه وبویراحمد در رشته پرتاب نیزه بارکورد ۶۱ متر و چهار سانتی متر ضمن کسب مدال طلا توانست رکورد آسیا رو که در اختیار یه ورزشکار هندی بود به نام خود و کشورمان ثبت کند.بعد از روایی از کشورمان ورزشکاران کشورهای مالزی دوم وهندی هم سوم شدند.

رقابتها مسترز کشور مالزی به مدت ۱۰ روز درشهر پنانگ برگزاری شد. این مسابقات هر چهار سال یکبار برگزار می شود و دوره بعدی در کشور ژاپن برگزار میشود.

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 02 مهر 1397 ساعت 09:22 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو