خانه اخبار ایران اخبار ورزش معاون توسعه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: حضور ملی پوشان استان در بازیهای آسیایی انقلابی بزرگ در ورزش کهگیلویه وبویراحمد بود

معاون توسعه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: حضور ملی پوشان استان در بازیهای آسیایی انقلابی بزرگ در ورزش کهگیلویه وبویراحمد بود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،حکمتی اصل معاون توسعه ورزش و جوانان استان در نشست نایب رئیسان هیات های استانی گفت :حضور شش ملی پوش استان در بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی انقلابی بزرگ در ورزش استان کهگیلویه وبویراحمد به شمار میرود.

احمد حکمتی اصل معاون توسعه ورزش و جوانان استان  که در نشست نایب رئیسان هیات های استانی سخن میگفت افزود:بی شک حضور ملی پوشان استان در رقابتهای آسیایی و کسب دو مدال ارزشمند برنز در رشته واترپلو زمینه رشد ، ارتقای و جایگاه ورزش کهگیلویه وبویراحمد در کشور است و این مهم جزو در سایه مدیریت ورزش استان و تلاش هیات ها و ورزشکاران میسر نشد .

حکمتی اصل از استارت بازیهای المیپک 2020 توکیو در ورزش کهگیلویه وبویراحمد خبر داد و بیان داشت :با برنامه ریزی و مدیریت درست در ورزش استان و حمایت مسئولین استانی و کشوری انشاالله شاهد حضور تعداد بیشتر از ملی پوشان در المپیک و کسب سکوهای قهرمانی خواهیم بود.

معاون توسعه ورزش حضور طاهره آذر پیوند تنها بانوی استان در رقابتهای آسیایی را نوید بخش روزهای درخشان در ورزش بانوان استان ذکر کرد و از نایب رئیسان هیات های استانی خواست با تلاش و ممارست در جهت ارتقای ورزش بانوان استان در کشور تلاش کنند.

این مقام مسئول از اختصاص اعتبارات به هیات های استانی درسال گذشته و سال جاری و نگاه مثبت دستگاه ورزش و جوانان استان و کشور به بخش بانوان خبر داد و اظهار داشت :ابلاغ نایب رئیسان هیات های استانی مستقیم و با  نظر   مدیر کل ورزش و جوانان استان صادر خواهد شد و این مهم نشان از توجه و نگاه دستگاه ورزش به حوزه بانوان است.

حکمتی اصل بر تعامل نایب رئیسان هیات های استانی با روساء و حوزه بانوان اداره کل تاکید و تصریح کرد:با تلاش نایب رئیسان و ورزشکاران انشالله شاهد حضور بانوان استان در تیم های ملی  در رقابت های آسیایی ، جهانی و المپیک باشیم.

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو