خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: ستاد بازیهای المپیک 2020توکیو در ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد تشکیل شد

علوی خبر داد: ستاد بازیهای المپیک 2020توکیو در ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد تشکیل شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در آئین بدرقه سامان پاکباز به رقابتهای پارا آسیایی جاکارتای اندونزی گفت :ستاد بازیهای المپیک 2020 توکیو در ورزش و جوانان استان تشکیل شده است .

سید محمد تقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای نخستین بار یک ورزشکار از این استان در بازی های پارا آسیایی حضور می یابد که مایه مباهات مردم و جامعه ورزش استان خواهد بود.
علوی اظهار داشت: با توجه به توانایی چشمگیر سامان پاکباز ورزشکار ملی پوش رشته دوومیدانی کهگیلویه و بویراحمد امید است که بتواند در بازی های پارا آسیایی جاکارتای اندونزی برای ورزش کشور و این استان افتخارآفرینی کند.
وی افزود: ستاد بازی های پارا آسیایی جاکارتای اندونزی برای برنامه ریزی بهتر از دی سال 1395 در کهگیلویه و بویراحمد تشکیل و فعال شد.
علوی بیان کرد: دولت دوازدهم و وزارت ورزش و جوانان مقوله حمایت از ورزشکاران کشور در راستای قهرمان پروری و توسعه ورزش را در دستور کار قرار داده اند و این امر مهم نیز جزو سیاست های اصلی متولیان ورزش کهگیلویه و بویراحمد است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان ادامه داد:
سامان پاکباز با 23 سال سن عضو تیم ملی دوومیدانی کم بینایان رده سنی بزرگسالان  با 10 سال فعالیت ورزشی مدال ها و عناوین متعددی در عرصه های ملی و بین المللی کسب کرده که یکی از مهمترین آنها مدال نقره ماده پرتاب وزنه بازی های پارا المپیک 2016 ریودوژانیرو برزیل است.

مدیر ارشد ورزش استان تصریح کرد :
پاکباز خرداد امسال مجوز حضور در بازی های پارا آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی را کسب کرد و 10 مهر امسال نیز عازم این رقابت ها خواهد شد.وی در این دوره از رقابت ها در 2 ماده پرتاب دیسک و پرتاب وزنه به میدان می رود.

سومین دوره بازی های پارا آسیایی از 14 تا 21 مهر امسال در شهر جاکارتا پایتخت اندونزی برگزار می شود.

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو