خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : حضور بانوی ملی پوش استان در رقابتهای جاکارتای اندونزی برگ زرینی در ورزش کهگیلویه وبویراحمد است

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : حضور بانوی ملی پوش استان در رقابتهای جاکارتای اندونزی برگ زرینی در ورزش کهگیلویه وبویراحمد است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در نشست با نایب رئیسان هیات های استانی گفت :حضور طاهره آذر پیوند در بازیهای جاکارتای اندونزی برگ زرینی از افتخارات ورزش کهگیلویه وبویراحمد است.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان که در نشست نایب رئیسان هیات های استانی سخن میگفت ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های نایب رئیسان هیات های ورزشی استانی گفت :نگاه دولت تدبیر و امید ، گسترش ورزش همگانی وقهرمانی و توجه به ورزش بانوان است.

علوی حفظ صیانت و حجاب و ارزش های بانوان در میادین ورزشی را مهم ،لازم و ضروری برشمرد و بیان داشت :بی شک حضور یک بانوی ورزشی از استان در میادین مهم بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی می تواند زمینه رشد و ارتقای ورزش بانوان استان در کشور باشد و این مهم جزو در سایه تلاش و ممارست و حمایت مسئولین بدست نیامده است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از افزایش سرانه فضای ورزشی بانوان استان در سال گذشته خبر داد و بر اصل آموزش ،استعداد یابی و قهرمانپروری در ورزش بانوان با توجه به وجود استعداد و پتانسیل در این حوزه تاکید کرد .

مدیر ارشد و جوانان استان ، پویای و نشاط ،توجه به قهرمان و ملی پوشان و توسعه زیر ساخت های حوزه ورزش بانوان در استان را از مهمترین سرفصل های دستگاه ورزش استان در سال جاری ذکر و خواستار توسعه و پوشش ورزش همگانی و قهرمانی در ورزش بانوان استان شد .

وی بر ترغیب بانوان و خانواده به ورزش و دوری از سبکهای زندگی ماشینی تاکید و از اجرای طرح قامت سنجی بانوان روستایی و هدف گذاری و شناسایی بانوان روستایی و عشایری استان خبر داد.

این مقام مسئول بر اصل آموزش و ارتقای سطح دانش مربیان ،داوران بانوان و بررسی نقاط ضعف و قوت هیات های استانی و شهرستانی در حوزه بانوان تاکید و خواستار تعامل بیشتر نایب رئیسان با روسای استانی و امور ورزش بانوان اداره کل شد .

مدیر کل ورزش و جوانان خواستار شناسایی نخبگان ورزش بانوان وبرگزاری کارگاههای استعداد یابی شد و از ضمن تبریک سال جدید تحصیلی به دانش اموزان و دانشجویان کشورمان بر حضور در مدارس و زنگ ورزش دختران در کشف استعدادهای ورزش بانوان در مدارس تاکید کرد.

علوی از تشکیل ستاد بازیهای المیپک 2020 توکیو از هفته ی آینده در ورزش استان خبر داد و گفت :بعد از حضور درخشان و بی سابقه شش ورزشکارو ملی پوشان استان در رقابتهای بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی و کسب دو مدال ارزشمند در این رقابتها ،از اعزام سامان پاکباز به رقابتهای پارا آسیایی جاکارتای اندونزی در هفته ی آینده خبر داد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از طرح آمایش سرزمینی هیات های بانوان و برگزاری المپیاد ورزشی دختران در 30 آبانماه خبر داد و تاکید کرد: ورزش کهگیلویه وبویراحمد نیاز مند آرامش است و در صورت حمایت "مسئولین استانی و کشوری"  شاهد درخشش و ارتقای  ورزش کهگیلویه وبویراحمد و رسیدن به جایگاه اصلی خود در کشور خواهیم بود.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو