خانه اخبار ایران اخبار ورزش در آئینی و با حضور مدیران استانی و شهرستان بویراحمد از قهرمان برتر ایران تجلیل شد

در آئینی و با حضور مدیران استانی و شهرستان بویراحمد از قهرمان برتر ایران تجلیل شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در مراسمی و با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،کناری فرماندار شهرستان بویراحمد ،موسوی مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان ،حکمتی اصل معاون توسعه ورزش ،بهرامی معاون تربیت بدنی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ،رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی و جمعی از کارکنان اداره کل ورزش وجوانان و بنیاد شهید استان ، از ورزشکار و قهرمان هم استانی که در رقابتهای قهرمانی کشور وثبت رکورد زدن توپ با سر به مقام برتر و اول دست یافت تجلیل و تقدیر شد.

کناری فرماندار ورزش دوست شهرستان بویراحمد ضمن گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس ،کسب عناوین قهرمانی ورزشکاران هم استانی را در رقابتهای کشوری و بین المللی مایه افتخار ورزش و استان ذکر و از برگزاری مراسم آئین تجلیل از قهرمانان و مدال آوران ورزش شهرستان و استان خبر داد.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز ضمن گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی ،از حضور و حمایت های کناری فرماندار ورزش دوست شهرستان در این مراسم و دیگر برنامه های فرهنگی ورزشی اداره کل تقدیر و کناری را " نقطه قوت ورزش " استان برشمرد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان توسعه زیر ساخت های عمرانی و ورزشی و ایجاد انگیزه در قهرمانان را یکی از اهداف ورزش استان ذکر کرد و ازاقدام معنوی و ارزشی امیر ارسلان خسروی در رد درخواست کشور امارات متحده عربی در تابعیت این کشور و ثبت رکورد زدن توپ با سر در یک دقیقه را حرکتی بزرگ و قابل تحسین برشمرد.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان ضمن تاکید بر حمایت مادی و معنوی از این قهرمان در ثبت رکورد زدن هد در یک دقیقه ،از مدیران ارشد استانی و کشوری خواست در جهت رسیدن ورزش کهگیلویه وبویراحمد به جایگاه اصلی خود در کشور با دستگاه ورزش و جوانان استان همکاری کنند.

در این آئین توسط دو دستگاه ورزش و جوانان استان و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بطور جداگانه با اهدا لوح سپاس و هدایای نقدی از کسب مقام برتر و ثبت رکورد زدن توپ با هد در یک دقیقه توسط امیر ارسلان خسروی تقدیر و تجلیل شد.

امیر ارسلان خسروی عضو هیات ورزشهای همگانی استان موفق شد در مسابقات قهرمانی کشور در استان کردستان و شهر با ثبت رکورد 215 ضربه "هد " در یک دقیقه ،ضمن ثبت این رکورد به نام خود و استان ،رکورد این ماده را در اختیار ورزشکار شیرازی با 193ضربه بود بشکند.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو