خانه اخبار ایران اخبار ورزش در گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس اتفاق افتاد:حضور مدیر کل ورزش و جوانان و کارکنان در گلزار شهدای شهر یاسوج

در گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس اتفاق افتاد:حضور مدیر کل ورزش و جوانان و کارکنان در گلزار شهدای شهر یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد  ،در گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و هفته ی دفاع مقدس ، علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بهمراه معاونین ، کارکنان اداره کل و روسای هیات های استانی و شهرستانی همراه و همگام  با دیگر مسئولین استانی و شهرستانی با حضور در گلزار شهدای یاسوج و نثار گل و عطر افشانی قبور مطهر شهدا خاطرات این عزیزان را گرامی داشتند.

سید محمد تقی علوی در این آئین  که در گلزار شهر یاسوج برگزار شد گفت : رمز موفقیت جوانان کشورمان، الگو گرفتن از فضائل و سجایای اخلاقی و سیره عملی خاندان عصمت و طهارت(ع) و بهترین جوان عالم حضرت علی اکبر(ع) است.

علوی به تلاش و پشتکار جوانان این مرزوبوم اشاره کرد و خاطرنشان کرد :جوانان مومن و متعهد،توانا و متخصص با تلاش و پشتکار جهادگونه راه توسعه و پیشرفت ایران اسلامی را هموار ساخته و همچون گذشته باعث عزت و سربلندی کشور هستند.

وی بهترین جوانان را جوانانی دانست که با عشق و غیرت و ایثار در راه دفاع از ارزش های اسلامی و آرمان های انقلاب شهد شیرین شهادت نوشیدند و به لقاءالله پیوستند.

مدیرکل ورزش وجوانان تصریح کرد:تداوم راه شهیدان،راه عزت و اقتدار ایران عزیز اسلامی می باشد وجوانان این مرزوبوم این راه عظیم وسعادت بخش رو ادامه دهند.

علوی پاسداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام، ادامه راه روشن و آرمان های آنان را از وظیفه  مسئولین و جوانان امروز دانست.

در این مراسم معنوی  مدیر کل و کارکنان اداره کل ورز ش و جوانان استان با اهدای گل و عطر افشانی قبور مطهر شهدا و نثار فاتحه با آرمان های شهدای والامقام تجدید میثاق کردند.

آخرین بروزرسانی ( پنجشنبه, 05 مهر 1397 ساعت 13:22 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو