خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: ملی پوش و مربی کهگیلویه وبویراحمدی عازم رقابتهای پارآسیایی جاکارتای اندونزی

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: ملی پوش و مربی کهگیلویه وبویراحمدی عازم رقابتهای پارآسیایی جاکارتای اندونزی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گفت:ملی پوش تیم دوومیدانی نابینایان و کم بینایان بهمراه مربی عازم رقابتهای پارآسیایی جاکارتای اندونزی می شود.

آرمان حاتمی با بیان این خبر اظهار داشت:

سامان پاکباز ملی پوش تیم دوومیدانی نابینان و کم بینایان کشور بهمراه محسن پاکباز برادر و مربی خود عازم رقابتهای پارآسیایی جاکارتای اندونزی می شود.

حاتمی ادامه داد:رقابتهای پاراآسیایی به میزیانی کشور اندونزی برگزار می شود و تیم های جانبازان و معلولین کشورمان عازم این مسابقات می شوند.

مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان بیان داشت:بعد از حضور درخشان شش ملی پوش استان در رقابتهای آسیایی جاکارتای اندونزی و کسب دو مدال ارزشمند توسط دو ورزشکار و ملی پوش واترپلو ،اینبار شاهد حضور یک ملی پوش و یک مربی از کهگیلویه وبویراحمد در رقابتهای پارآسیایی خواهیم بود که نشانه از استعداد و ظرفیت ورزش استان در کشور است که جا دارد از تلاش و پیگیرهای علوی  مدیر کل ورزش و جوانان ومسئولین استانی و کشوری تقدیر کرد.

وی ادامه داد:سامان پاکباز در این مسابقات در دو ماده پرتاب وزنه و پرتاب دیسک شرکت  می کند و طبق برنامه در روز 17 مهرماه در رشته وزنه و در 20 مهرماه در رشته پرتاب نیزه با حریفان رقابت می کند .

این مقام مسئول تصریح کرد :سامان پاکباز عضو تیم ملی دوومیدانی نابینایان و کم بینایان کشور، مدال نقره مسابقات دیسک جهانی لندن ،مدال طلا پرتاب وزنه جهانی لندن ،مدال طلا مسابقات پرتاب وزنه کشورهای اسلامی و مدال نقره مسابقات پارا المپیک برزیل در ماده پرتاب وزنه را در کارنامه دارد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو