خانه اخبار ایران اخبار ورزش جلسه شورای راهبردی امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

جلسه شورای راهبردی امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور مدیر کل ،معاون فرهنگی و امور جوانان و مشاورین مدیرکل در دو حوزه ورزش و جوانان ،جلسه شورای راهبردی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد.

سید محمد تقی علوی در این نشست برنامه ریزی دقیق در حوزه جوانان را مهم و لازم دانست و بر تعامل و نقش  دانشگاه و دانشجویان در شورای راهبردی تاکید کرد.

علوی از خلا ء شورای راهبردی در حوزه جوانان ابراز گلایه کرد و خواستار حرکت نو و جدید در استای حوزه جوانان شد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان در بهره گیری از مدیران جوان و بهره مندی از ظرفیت ها جوانان در این حوزه تاکید و بیان داشت:طبق منویات مقام معظم رهبری که سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده بحث اشتغال در حوزه جوانان یکی از مباحث مهم است و در این زمینه نیازمند حمایت همه جانبه  ی مسئولین استانی و کشوری هستیم .

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان در فرهنگ سازی و استفاده بهینه در مصرف آب با توجه به مشکل کم آبی در استان تاکید و خواستار حضور سمن ها و تشکل های مردم نهاد در این حوزه و برگزاری برنامه های فرهنگی شد .

علوی خواستار الگو برداری در برگزاری کارگاههای آموزشی در سطح استان شد و هدف از برگزاری شورای راهبردی در حوزه جوانان را، استفاده بهینه از ظرفیت ها ی جوانان ،حضور پر رنگ سمن ها در فعالیت های فرهنگی و ورزشی و برنامه ریزی مدون در این حوزه با توجه به دستور المعل های وزارت ورزش و جوانان ذکر کرد .

این مقام مسئول بر برگزاری منظم شورای راهبردی هر 15 روز در ورزش استان تاکید و خواستار برگزاری کارگاههای آموزشی،اجرای برنامه های حوزه جوانان با رویکرد اهداف وزارت ورزش و جوانان ،تصویب تقویم مناسب و برنامه ریزی در اجرای بهتر و باشکوهتر برنامه ها ی حوزه جوانان و تشکل های مردم نهاد شد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان ایجاد شور و نشاط بین احاد جامعه را یکی از اهداف حوزه فرهنگی و جوانان برشمرد و بر تلاش مضاعف و ایجاد انگیزه در بین جوانان و بهره گیری از ظرفیت های این حوزه تاکید کرد .

شاکری معاون فرهنگی و امور جوانان از اجرای 14 طرح توسط سمن ها و تشکل های مردم نهاد استان و برگزاری منظم کارگاههای آموزشی خبر داد و بیان داشت :عدم حضور خیرین بزرگترین چالش استان است.

رحمت الله شاکری از توزیع اقلام ورزشی در بین 15 روستای پرخطر در استان را یکی از کارهای مهم و اثر گذار حوزه جوانان ذکر و از نگاه و حمایت های علوی مدیر کل در ساخت خانه های جوان در شهرستانها تقدیر کرد .

در این نشست دو مشاور مدیر کل در حوزه های ورزش و جوانان به تشریح دیدگاههای خود در این حوزه پرداختند .

شناسایی افراد خیره در حوزه جوانان ،احداث پارک علم و دانش در استان،حمایت مسئولین از تشکل ها و سمن های مردم نهاد و اطلاع رسانی فعالیت های حوزه جوانان از مهمترین مباحث مطرح در این نشست توسط مشاور مدیر کل بود.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو