خانه اخبار ایران اخبار ورزش بازدید مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از کلاس مربیگری درجه 3 آمادگی جسمانی در یاسوج

بازدید مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از کلاس مربیگری درجه 3 آمادگی جسمانی در یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی  مدیر کل ورزش و جوانان استان بهمراه رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان ،حسینی نایب رئیس هیات همگانی استان ،شجاعی مسئول آموزش و حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل از کلاس مربیگری درجه 3 کارکنان نیروی انتظامی استان بازدید کردند.

محمد علی رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان ضمن تشکر از حمایتهای مادی و معنوی مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت :این کلاس با هماهنگی فدراسیون ورزش های همگانی کشور و حمایت و پیگیری مسئولین تربیت بدنی نیروی انتظامی استان در حال برگزاریست .

رهامی ضمن تاکید بر تعامل دو دستگاه ورزش و جوانان و هیات همگانی استان  با نیروی انتظامی استان گفت :این کلاس از 8لغایت 13شهریورماه بصورت تئوری و عملی با حضور 26نفر از کارکنان و کادر نیروی انتظامی استان در حال برگزاریست .

رئیس هیات همگانی استان افزود:این کلاس بصورت تئوری و عملی با حضور علی رضا کمالیان مدرس اعزامی ازفدراسیون همگانی کشور برگزار و در پایان امتحانات تئوری و عملی از شرکت کنندگان بعمل خواهد آمد .

مشاور رئیس فدراسیون همگانی استان از برگزاری کلاس مربیگری درجه 3 بانوان از روز شنبه 14شهریورماه بمدت شش روز در شهر یاسوج خبر داد و بیان داشت:مدرس این کلاس بر عهده مریم فرامزیان نایب رئیس هیات و مدرس فدراسیون می باشد.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از هیات همگانی ،فدراسیون و نیروی انتظامی استان در برگزاری این دوره تقدیر کرد وگفت :هزینه کردن در ورزش نوعی سرمایه گذاری است و می تواند عامل رشد و ارتقاء و پویای و شادابی جامعه ورزش باشد.

علوی ضمن تشکر از کمالیان مدرس اصفهانی این دوره ،از تلاش و پیگیریهای معاونت تربیت بدنی و تندرستی نیروی انتظامی در برگزاری این دوره تقدیر کردو بیان داشت: بی شک آمادگی نیروی های نظامی و انتظامی ضامن سلامت و امنیت جامعه خواهد بود.

مدیر کل ورزش و جوانان از تعامل دو دستگاه ورزش و جوانان و نیروی انتظامی در امنیت مکانهای ورزشی و برگزاری کلاسهای اموزشی خبر داد و بیان داشت:طبق منویات مقام معظم رهبری توجه به اصل ورزش همگانی و قهرمانی یکی از اهداف دستگاه ورزش و جوانان می باشد و سعی خواهیم داشت با بهره مندی از تمام ظرفیت ها ،در جهت شادابی و پویایی جامعه تلاش کنیم.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان استعداد یابی و شناسایی نخبگان ورزش را یکی دیگر از برنامه های این اداره کل برشمرد و تصریح کرد :در 40 سال گذشته ورزش کهگیلویه وبویراحمد در مسابقات آسیایی فقط یک نماینده حضور داشته ،ولی امسال  و در بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی شاهد حضور شش ملی پوش و کسب دو مدال ارزشمند برنز این رقابت ها بودیم که این نشان از توجه به اصل ورزش قهرمانی و همگانی است.

کمالیان مدرس اعزامی از فدراسیون ورزش همگانی کشور حضور مدیر کل و هیات همگانی را توجه به اصل آموزش برمشرد و ضمن تشکر از حمایت مدیر کل از ورزش همگانی بیان داشت :ارتقای ورزش استان در سایه مدیریت و برنامه ریزی بدست خواهد آمد و بی شک حضور مدیری همچون علوی در راس ورزش کهگیلویه و بویراحمد زمینه رشد و ارتقای ورزش استان در کشور شده است .

مدرس فدراسیون همگانی کشور اصل آموزش را یکی از راههای ارتقاء و رشد ورزش دانست و ضمن تشکر از برگزاری خوب این دوره خواستار تلاش بیشتر مسئولین در رشد و پویایی ورزش کهگیلویه وبویراحمد شد .

کلاس مربیگری درجه 3 امادگی جسمانی کارکنان نیروی انتظامی در سالن امام علی (ع) نیروی انتظامی استان در حال برگزاریست .

این کلاس با همکاری هیات ورزش های همگانی استان و شهرستان بویراحمد و فدراسیون همگانی  و تربیت بدنی نیروی انتظامی استان در حال برگزاریست .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو