خانه اخبار ایران اخبار ورزش معاون توسعه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : حضور علوی انقلابی بزرگ در ورزش استان بود

معاون توسعه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : حضور علوی انقلابی بزرگ در ورزش استان بود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حکمتی اصل معاون توسعه ورزش اداره کل در نشست هم اندیشی روسای هیات های استانی با مدیر کل ورزش و جوانان استان ،حضور علوی در ورزش کهگیلویه وبویراحمد را انقلابی بزرگ دانست و از تلاش های این مدیر در ارتقای ورزش استان تقدیر کرد.

نشست هم اندیشی روسای هیات های استانی با علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان برگزار شد .

احمد حکمتی اصل معاون توسعه ورزش اداره کل در این نشست که در محل فرمانداری شهرستان بویراحمد و با حضورمدیر کل ،معاونین ،کارشناسان اداره کل و روسای هیات های استانی برگزار شد از حضور و فعالیت 46 هیات استانی و 200 هیات شهرستانی در ورزش استان خبر  داد .

حکمتی اصل ضمن تشکر از تلاش ها و حمایت های روسای هیات های استانی در توسعه ورزش قهرمانی بر اصل آموزش و استعداد یابی در مدارس و دانشگاهها تاکید و خواستار تعامل بیشتر با اداره کل ،فدراسیونها شد.

معاون توسعه ورزش از راه اندازی سامانه مبین در ورزش استان و کشور خبر داد و اظهار داشت:از این پس کلیه ارزیابی و  تراز بندی فدراسیونها از ورزش ادارات کل  در خصوص آمار تعداد ورزشکاران ،مربیان ،داوران، مقام های کشوری،آسیایی وجهانی و بین المللی در تخصیص اعتبارات از طریق این سامانه ارزیابی خواهد شد .

این مقام مسئول از اجرای برنامه های  مختلف فرهنگی ورزشی در هفته ی تربیت بدنی در استان و شهرستانها خبر داد و بیان داشت: همه ساله 26 مهرماه لغایت 2 آبانماه بنام هفته ی تربیت بدنی و ورزش نامگذاری شده است و امیدوارم با حضور شما مسئولین هیات های استانی ،شاهد اجرای باشکوه برنامه های این ایام باشیم.

حکمتی اصل از تخصیص اعتبارات به هیات های استانی درسال 96 و 97 خبر داد و تصریح کرد:مبلغ پنج میلیارد تومان در این دو سال برای ارتقای ورزش هیات ها و توسعه زیر ساختها از طرف اداره کل اختصاص یافت که در نوع خود بی سابقه بود.

وی از تشکیل ستاد بازیهای المپیک 2020در ورزش استان خبر داد و گفت :از بدو حضور علوی در ورزش استان استارت بازیهای آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی زده شد و از مجموع 110 قهرمان و ملی پوش رشته های که شرایط ورود به بازیها را داشتند7 نفربعنوان تیم ملی در رشته های هندبال،واترپلو ،کوراش بانوان و فوتبال و سامان پاکباز بهمراه مربی در بازیهای پارا آسیایی راهی این مسابقات شدند که این افتخاری بزرگ برای ورزش استان در کشور در طول چهل سال گذشته بود.

معاون توسعه ورزش از کسب دو مدال ارزشمند برنز در رقابتهای آسیایی جاکارتای اندونزی توسط دو ملی پوش واترپلو کشور را برگ زرینی دیگر از ورزش استان برشمرد و از استارت ستاد المپیک 2020 توکیو خبر داد و خواستار تلاش همه روسا،ورزشکاران ،مربیان در ارتقای ورزش استان در کسب سکوهای المپیک 2020 شد .

 

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو