خانه اخبار ایران اخبار ورزش رهامی خبر داد: نشست هم اندیشی روسای هیات های همگانی استان برگزار شد

رهامی خبر داد: نشست هم اندیشی روسای هیات های همگانی استان برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان از برگزاری جلسه هم اندیشی روسای هیات های همگانی شهرستانها در یاسوج خبر داد.

محمد علی رهامی با بیان این خبر بیان داشت:

جلسه هم اندیشی هیات رئیسه با روسای هیات همگانی شهرستانهای توابع پیرامون سند تحول تعالی و آیندنگری و برنامه‌های هفته تربیت بدنی در دفتر این هیات برگزار شد .

رهامی  ضمن خیرمقدم حضور حاضرین گفت:سند تحول از طرف فدراسیون طی دو مرحله و هر مرحله در یک کتاب به استانها ارسال شده است .

مشاور فدراسیون ورزشهای همگانی ادامه داد: کتاب در استان ما در دو سال با حضور استانداران وقت و اعضای شورای ورزش تصویب و جهت اجرا به ادارات کل ابلاغ شد .

وی اظهار داشت :

7 طرح در کتاب اول میباشد که استان ما بیش از 25 طرح را به مرحله اجرا در آورده و 5 طرح دردست اجرا میباشد.

وی در ادامه تصریح کرد :طرحهای کتاب دوم نیز در دست بررسی است که پنج طرح اجرایی شده است .

رهامی در ادامه از اجرای 80برنامه فرهنگی و ورزشی در هفته ی تربیت بدنی و ورزش در هیات همگانی استان و شهرستان خبر داد و خواستار تلاش و جددیت در اجرای بهتر این برنامه ها شد.

رئیس هیات همگانی استان ضمن تشکر از حمایت های علوی مدیر کل و فدراسیون ورزشهای همگانی ،از برگزاری همایش پیاده روی بزرگ خانواده در شهر یاسوج در روز جمعه 27 مهرماه خبر داد و اظهار امیدواری کرد با حضور گسترده مردم ورزش دوست شهر یاسوج و حمایت همه مسئولین شاهد برگزاری خوب و منظم این همایش باشیم.

وی از برگزاری دیگر برنامه های این ایام خبر داد و برگزاری غباررویی گلزار شهدا ، اجرای همایش پیاده روی خانواده در تمامی شهرها و بخشهای استان در تاریخ ۴ ابانماه ، اجرای مسابقات ورزشی ، اجرای جشنواره روستایی ، اجرای جشنواره ورزشی ویژه کارمندان دولت ، دیدار با خانواده شهدای ورزشکار ودیدار با پیشکسوتان ورزشی را از مهمترین برنامه های این هیات در هفته ی تربیت بدنی و ورزش ذکر کرد.

در این نشست با اهدا لوح و هدایایی از زحمات هیات های همگانی شهرستانها تجلیل شد .

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 21 مهر 1397 ساعت 17:38 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو