خانه اخبار ایران اخبار ورزش رهامی خبر داد: برگزاری همایش پیاده‌روی بزرگ خانواده در شهر یاسوج

رهامی خبر داد: برگزاری همایش پیاده‌روی بزرگ خانواده در شهر یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رئیس هیات همگانی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری همایش پیاده روی بزرگ خانواده در شهر یاسوج در روز جمعه 27 مهرماه خبر داد و گفت: برای برگزاری این همایش نیاز به همکاری و حمایت مسؤولان استانی داریم.

محمد‌علی رهامی با اشاره به ظرفیت‌ها و استعداد خوب  جوانان کهگیلویه و بویراحمد در رشته‌های مختلف ورزشی اظهار کرد: خوشبختانه جوانان مستعد استان توانسته‌اند در سطوح ملی و بین‌المللی در رشته‌های مختلف بدرخشند.

وی در ادامه به هفته تربیت بدنی اشاره کرد و گفت: برنامه‌های متنوعی را در استان خواهیم داشت  و در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته است.

رهامی بر تلاش برای اجرای برنامه‌های هفته تربیت بدنی تأکید کرد و  افزود: 80 برنامه فرهنگی و ورزشی در هفته‌ی تربیت بدنی و ورزش اجرا خواهد شد.

رئیس هیات همگانی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: غبارروبی گلزار شهدا،  اجرای مسابقات ورزشی، اجرای همایش پیاده‌روی خانواده، برگزاری جشنواره روستایی، دیدار با خانواده‌های شهدای ورزشکار و پیشکسوتان از مهمترین برنامه‌های هیأت ورزش‌های همگانی در هفته‌ی تربیت بدنی و ورزش است.

وی افزود: روز جمعه 27 مهر ماه امسال همایش پیاده‌روی بزرگ خانواده در شهر یاسوج برگزار می‌شود.

رهامی با اشاره به حمایت مسؤولان افزود: در راستای برگزاری این همایش بزرگ نیازمند توجه و حمایت مسؤولان استانی هستیم و امیدواریم در این زمینه ما را یاری کنند.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو