خانه اخبار ایران اخبار ورزش تبریک استاندار کهگیلویه و بویراحمد به قهرمان پاراآسیایی جاکارتا

تبریک استاندار کهگیلویه و بویراحمد به قهرمان پاراآسیایی جاکارتا

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،استاندار کهگیلویه و بویراحمد به پاکباز مرد مدال‌آور ، طلایی و قهرمان پاراآسیایی جاکارتا تبریک گفت.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی کسب مدال طلا در ماده پرتاب دیسک و مدال نقره در پرتاب وزنه سامان پاکباز در مسابقات آسیایی اندونزی را تبریک گفت.

در پیام دکتر علی محمد احمدی آمده است:

خبر کسب مدال خوش رنگ طلا در ماده پرتاب دیسک از سوی ورزشکار با اخلاق کهگیلویه و بویراحمدی در مسابقات پارا آسیایی اندوزی و همچنین دریافت گردن آویز نقره در پرتاب وزنه این مسابقات باعث خوشحالی مردم غیور استان شد و یقینا این رخداد میمون نقطه عطفی برای ورزش قهرمانی استان و حضور فرزندان شایسته این دیار در میادین منطقه ای و بین المللی خواهد بود.

در ادامه این پیام آمده است: اما خبر مسرت بخش تر اینکه این جوان شایسته و با اخلاق استان،مدالهای خوش رنگ خود را به روح بزرگ جانباختگان سانحه هوایی تهران_ یاسوج تقدیم کرد و با این حرکت شایسته باعث شادی دل بازماندگان این سانحه و حادثه دلخراش در جای جای کشور شده است.

استاندار در این پیام آورده است: این موفقیت ارزشمند را به مردم همیشه قهرمان ایران اسلامی، مردم شریف کهگیلویه و بویراحمد، جامعه ورزشی، خانواده این قهرمان ملی و به ویژه سامان پاکباز تبریک عرض نموده،موفقیت و توفیق روز افزون همه جوانان خوش آتیه و ورزشکاران پرتلاش استان را از خدای سبحان مسالت دارم.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو