خانه اخبار ایران اخبار ورزش فرماندار شهرستان بویراحمد تاکید کرد : تعامل همه دستگاههای شهرستانی در برگزاری هر چه باشکوهتر همایش بزرگ پیاده روی خانواده

فرماندار شهرستان بویراحمد تاکید کرد : تعامل همه دستگاههای شهرستانی در برگزاری هر چه باشکوهتر همایش بزرگ پیاده روی خانواده

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،کناری فرماندار شهرستان بویراحمد در نشست شورای ورزش شهرستان بویراحمد که به منظوربرگزاری همایش بزرگ

پیاده روی خانواده برگزار شده بود بر تعامل همه دستگاههای شهرستانی در اجرای باشکوه این برنامه تاکید کرد .

جلسه شورای ورزش شهرستان بویراحمد برگزار شد .

در این نشست که در محل فرمانداری شهرستان بویراحمد و با حضور فرماندار،معاونین ،رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد ،رهامی رئیس هیات همگانی استان ،حسینی رئیس هیات همگانی شهرستان بویراحمد و اعضای شورای ورزش این شهرستان برگزار شد ،در خصوص تعامل دستگاههای اجرایی شهرستان در هرچه باشکوهتر برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانواده تبادل نظر شد .

کناری با تشکر از اداره کل ورزش و جوانان و هیات همگانی استان در برگزاری این نشست و اجرای همایش پیاده روی خانواده در شهر یاسوج با حضور شبکه سوم سیما ،از کار بسیار خوب و پسندیده و ارزشمند این رویدادها در شهر یاسوج ابراز خرسندی کرد و بیان داشت :برگزاری این همایش بزرگ در شهر یاسوج فرصت خوبی است که بتوانیم فرهنگ ایثار و شهادت و میراث فرهنگی و گردشگری استان و شهر یاسوج را از طریق رسانه ملی به کشور اطلاع رسانی کنیم.

فرماندار شهرستان بویراحمد بر معرفی جاذبه های شهر یاسوج از طریق این همایش و برقراری نظم و امنیت محل برگزاری و مسیر همایش تاکید  کرد و خواستار حضور گسترده احاد مردم ،تشکها ،بانوان شد و از همه دستگاههای اجرایی خواست در برگزاری هر چه بهتر این همایش با اداره کل و هیات همگانی استان همکاری کنند.

اسماعیل رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن تشکر از حمایت های کناری فرماندار شهرستان ،هدف از برگزاری این نشست را اجرای همایش پیاده روی خانواده ذکر کرد .

رحیمی زاده به تشریح برنامه های هفته ی تربیت بدنی و ورزش در شهرستان بویراحمد پرداخت و از مدیران دستگاههای شهرستان خواست در جهت اجرای هر چه باشکوهتر همایش بزرگ پیاده روی با دستگاه ورزش و هیات همگانی همکاری کنند.

محمد علی رهامی رئیس هیات همگانی استان هدف از برگزاری این همایش را ایجاد شور و نشاط و شادابی احاد مردم ذکر کرد و بیان داشت:کهگیلویه وبویراحمد و شهر یاسوج اولین شهر برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانواده در سال جاریست و باید از این فرصت باید در جهت  معرفی زیر ساخت ها ی گردشگری و میراث فرهنگی استان استفاده کنیم. همایش بزرگ پیاده روی خانواده روز جمعه 27 مهرماه با حضور شبکه سوم در شهر یاسوج برگزار می شود.

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 23 مهر 1397 ساعت 15:36 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو