خانه اخبار ایران اخبار ورزش سرپرست هیات تنیس روی میز استان: یاسوج میزبان مسابقات تنیس روی میز جوانان و نوجوانان قهرمانی کشور

سرپرست هیات تنیس روی میز استان: یاسوج میزبان مسابقات تنیس روی میز جوانان و نوجوانان قهرمانی کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،خصوعی سرپرست هیات تنیس روی میز استان از برگزاری و میزبانی مسابقات تنیس روی میز قهرمانی نوجوانان و جوانان کشور در شهر یاسوج خبر داد.

پیمان خضوعی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل بیان داشت:برای اولین بار یاسوج و هیات تنیس روی میز استان میزبان رقابتهای قهرمانی کشور است.

خضوعی ادامه داد:

ورود ورزشکاران روز 30 مهرماه به شهر یاسوج خواهد بود و مسابقات طی روزهای یکم تا چهار آبانماه در شهر یاسوج و خانه تنیس روی میز برگزار خواهد شد .

سرپرست هیات تنیس روی میز استان از حضور 230ورزشکار تنیس روی میز بهمراه مربی و سرپرست از سراسر کشور در دو رده سنی نوجوانان و جوانان خبر داد و اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی انجام شده میزبانی خوب و شایسته برای این ورزشکاران باشیم .

خضوعی از تعمیرات خانه تنیس روی میزشهر یاسوج با اعتبار 70میلیون تومان توسط اداره کل ورزش و جوانان استان خبر داد و از حمایت ،تلاش و پیگیریهای علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در میزبانی و تجهیز خانه تنیس روی تقدیر و تشکر کرد و ادامه داد:از طرف فدراسیون و هیات تنیس روی میز استان نیز 20 میلیون تومان برای خرید

تجهیز ات خانه تنیس روی میز اختصاص یافته است.

سرپرست هیات تنیس روی میز استان در ادامه با تاکید بر اینکه در سال جاری کلاس مربیگری درجه ۳ برای علاقمندان برگزار شد عنوان کرد :جهت ارتقا دانش مربیان استاد عمیدی مربی  رده های ملی و  پایه فدراسیون تنیس روی میز کارگاه آموزشی برای مربیان برگزار کردند .

این مقام مسئول بیان داشت :تنیس روی میز استان سال گذشته در اردوی تیم ملی استعداد یابی ۳ شرکت کننده داشته است.

خضوعی ادامه داد : خوشبختانه میعاد خضوعی در تمامی مراحل بدون شکست در مسابقات موفق شد به اردوی تیم ملی راه پیدا کند و در مجموع نفر دوم کشور شود .

وی با بیان اینکه در طول سال گذشته مسابقات متعددی بصورت چند جانبه در شهرهای یاسوج،گچساران و سی سخت برگزار شده است اظهار کرد: از اول سال جاری در تمامی مسابقات کشور حضور کامل داشته ایم .

پیمان خضوعی در ادامه به جهت آمادگی بیشتر ورزشکاران تنیس روی میز، اردوهای فرا استانی در استان های خوزستان و فارس برگزار شد ضمن اینکه از قهرمانان تیم ملی جهت برگزاری اردو نیز دعوت بعمل آمد .

خضوعی گفت : کار بر روی سنین پایه بویژه بانوان در دستور ویژه هیات قرار گرفت که ثمره این تلاش دعوت از سه بازیکن پایه به ارودی استعداد یابی کشور بود .

وی ادامه داد : جهت هیات های شهرستان های بویراحمد و دنا به ترتیب ۸ و ۲ میز استاندارد خریداری شد و بازسازی سالن تنیس روی میز استان شامل سقف و روشنایی و خرید ۸۰ صندلی نیز انجام گرفت.

پیمان خضوعی از شرکت تیم نوجوانان باشگاه قصر آبی دنا در لیگ کشور خبر داد و گفت : برای برگزاری اردوها در سالن یک خوابگاه کنار سالن تنیس روی میز یاسوج راه اندازی شده است.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو