خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیرکل ورزش وجوانان استان درپایان تاکید کرد: با تمام توان از جامعه ورزش استان دفاع می‌کنم و اجازه نمی‌دهم کسی با قلم بی‌تدبیری و تفرقه سردسیری و گرمسیری به بدنه ورزش آسیب برساند

مدیرکل ورزش وجوانان استان درپایان تاکید کرد: با تمام توان از جامعه ورزش استان دفاع می‌کنم و اجازه نمی‌دهم کسی با قلم بی‌تدبیری و تفرقه سردسیری و گرمسیری به بدنه ورزش آسیب برساند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ، علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در مجمع انتخابات هیات کاراته استان گفت : مدیرکل ورزش وجوانان استان درپایان تاکید کرد:با تمام توان از جامعه ورزش استان دفاع می‌کنم و اجازه نمی‌دهم کسی با قلم بی‌تدبیری و  تفرقه سردسیری و گرمسیری به بدنه ورزش آسیب برساند.

باحضور مدیرکل ورزش وجوانان کهگیلویه وبویراحمد مجمع انتخاباتی هیات کاراته استان برگزارشد.

دراین مجمع انتخاباتی رحیم محمود زاده با کسب همه آرا از مجموع 15 رای ماخوذه به مدت چهار سال دیگر رئیس هیات کاراته استان شد.

مدیرکل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد این مجمع را ششمین مجمع برگزار شده توسط هیات های ورزشی استان در سالجاری دانست وگفت:با تفویض اختیار رئیس فدراسیون کاراته به استان وعلیرغم انصراف یکی از کاندیداها انتخابات این هیات برابر ضوابط ومقررات انتخاباتی برگزار شد.سید محمد تقی علوی افزود: از میان ۱۸ نفر عضو‌ مجمع انتخاباتی ۱۵ نفر واجد شرایط رای بودند که در پایان از مجموع ۱۵ رای ماخوذه رحیم محمود زاده با کسب همه آرا رئیس هیات کاراته استان شد.

وی بیان داشت:اعتماد دوباره هیات کاراته به رئیس پیشین این هیات مسئولیت وی را سنگین تر می کند ونشان می دهد باید میزان تلاش ها برای ارتقای سطح ورزش کاراته دوچندان شود.

علوی با بیان اینکه سیاست این اداره کل حمایت از هیات های برنامه محور وهدفمند است تصریح کرد:هیات کاراته از جمله هیات های برنامه محور وفعال بوده که انتظار می رود این رویه درآینده  با جهش وتلاش بیشتری دنبال شود.

مدیرکل ورزش وجوانان استان اختصاص سالن تمرین را از جمله درخواست های مطرح شده از طرف هیات کاراته عنوان کرد واظهار داشت:در راستای تحقق این درخواست تعدادی از سالن های اقماری ورزشگاه 15 هزارنفری با پیش شرط ارائه برنامه توجیهی واستفاده بهینه از امکانات دراختیار این هیات قرار می گیرد.

وی با اشاره به سیاست اداره کل ورزش وجوانان مبنی بر هدف گذاری برای هیات های ورزشی فعال دراستان ابرازداشت:چشم انداز ترسیم شده برای هیات ورزشی کاراته کهگیلویه وبویراحمد کسب سهمیه درالمپیک 2020 توکیو از طریق ورزشکاران این رشته است که انتظار می رود برنامه ریزی های لازم دراین خصوص انجام شود.

علوی گریزی به موفقیت های اخیر ورزشکاران استان درمسابقات آسیایی وپارا آسیایی زد وبیان داشت:سامان پاکباز ورزشکار دو ومیدانی کار هم استانی در بازیهای پارآسیایی 2018جاکارتای اندونزی موفق به  کسب مدال طلا در رشته پرتاب دیسک ومدال نقره در پرتاب وزنه شد که موفقیت وافتخاری بزرگ برای استان کهگیلویه وبویراحمد محسوب می شود.وی ادامه داد:حضورواعزام  محسن پاکباز به عنوان مربی در کاروان ورزشی کشور نیز نقطه قوت بزرگ دیگری برای ورزش استان است که باید به آن توجه شود.

مدیرکل ورزش وجوانان استان درپایان تاکید کرد:با تمام توان از جامعه ورزش استان دفاع می‌کنم و اجازه نمی‌دهم کسی با قلم بی‌تدبیری و  تفرقه سردسیری و گرمسیری به بدنه ورزش آسیب برساند.

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 25 مهر 1397 ساعت 09:25 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو