خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیام تبريک علوی به مناسبت روز تربيت بدنی و ورزش

پیام تبريک علوی به مناسبت روز تربيت بدنی و ورزش

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی 26مهرماه روز تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در پيامي ضمن تبريک 26 مهرماه روز تربيت بدني و ورزش، از تلاش و کوشندگي تمام دست اندرکاران ورزش در ادارات ورزش و جوانان و هیات های استانی و شهرستانی  تقدير و قدرداني کرد.

در پيام تبريک علوی  به مناسبت روز تربيت بدني و ورزش آمده است:

ورزش به عنوان پديده اي اجتماعي و فرهنگي در زندگي ماشيني امروز نقشي اساسي و محوري دارد و از اين حيث نه تنها يک روز، بلکه کل ايام و روزهاي سال را در بر مي گيرد.

اصولا ورزش تعطيل بردار نيست و از اين حيث وظيفه خويش مي دانم از تمام کساني که در پيشبرد ورزش استان   سهمي را بر عهده دارند، تقدير و تشکر کنم .

بي شک ورزش کهگیلویه وبویراحمد با توجه به سرمايه انساني جوان  مستعد و بالنده استان زمينه هاي زيادي را براي رشد و تعالي بيشتر داراست و از اين حيث بايد همه با همدلي و اتفاق نظر بکوشيم تا به وظيفه خويش در قبال نسل آينده ساز این استان  عمل نموده و با تضمين سلامت جسم و روح آنان از طريق ورزش ، شادابي و طراوت نيروي انساني را به عنوان محور اصلي توسعه استان  تضمين کنيم .

امروز با عنايات ويژه مقام معظم رهبري و توجهات اصولي دولت خدمتگزار به ورزش، مسووليتي سنگين متوجه جامعه ورزش شده است و همگي بايد دوچندان تلاش کنيم تا با از پيش روي برداشتن مسائل و مشکلاتي که مي تواند در حرکت پر شتاب توسعه ورزش خدشه و وقفه ايجاد کند، راه دستيابي به قله هاي ورزش قهرماني  را که غرور و عزت ملي و ايراني را در پي دارد، هموار و هموارتر نماييم .

پرواضح است که در اين مسير جامعه ورزش کهگیلویه وبویراحمد همچنان از همراهي هاي صميمانه دکتر احمدی استاندار ورزش دوست، نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی برخوردار خواهد شد تا با توکل به ذات باريتعالي و همت و غيرت ورزشکاران غيور اين مرز و بوم، همچنان در مسير افتخارات تازه در ورزش به جلو قدم برداريم .

در پايان وظيفه خويش مي دانم که ديگر بار از همراهي هاي دلسوزانه خدمتگزاران صديق ورزش قدرداني نموده و به تک تک آنان در گوشه و کنار استان چهار فصل کهگیلویه وبویراحمد دست مريزاد بگويم

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو