خانه اخبار ایران اخبار ورزش رضایی رئیس فدراسیون اسکیت کشور : زیر ساخت های رشته اسکیت در کشور محدود است

رضایی رئیس فدراسیون اسکیت کشور : زیر ساخت های رشته اسکیت در کشور محدود است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ، رضایی رئیس فدراسیون اسکیت کشور در مجمع انتخابات هیات اسکیت استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: زیر ساخت های رشته اسکیت در کشور محدود است

رئیس فدراسیون اسکیت کشور در مجمع انتخاباتی هیات اسکیت استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه دراین استان زیرساخت رشته هایی نظیر اسکیت محدود است گفت:در همین راستا انتظارات از این رشته باید متناسب با این ظرفیت ها لحاظ ودیده شود.

بهمن محمدرضایی افزود:اعتماد مجدد اعضای هیات اسکیت به ریاست این هیات، بیانگر اجماع وهمگرایی  است که امیداست وی با عملکرد مطلوب پاسخگوی این اطمینان باشد.

وی حضور ورزشکاران استان در تیم ملی اسکیت را از جمله انتظارات مهم فدراسیون از این هیات دانست و ادامه داد:آماده هرگونه همکاری ومساعدت با هیات اسکیت استان جهت تامین زیرساخت ها وامکانات هستیم.

رئیس فدراسیون اسکیت درپایان گریزی به وضعیت این رشته ورزشی هم زد وابراز داشت:امروز نگاهها به اسکیت نه به عنوان یک بازی، بلکه به عنوان یک رشته مدال آور درکشور تغییر کرده است .

محمدرضایی افزود:ورزش اسکیت با۷رشته تحت پوشش،دارای دو رشته المپیکی است ویک رشته دیگر آن نیز در انتظار تایید سهمیه المپیک است.

آخرین بروزرسانی ( پنجشنبه, 26 مهر 1397 ساعت 10:42 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو