خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی در مجمع انتخابات هیات اسکیت کهگیلویه بویراحمد: تلاش در جهت توسعه و اعتلای ورزش قهرمانی

علوی در مجمع انتخابات هیات اسکیت کهگیلویه بویراحمد: تلاش در جهت توسعه و اعتلای ورزش قهرمانی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در مجمع انتخابات هیات اسکیت استان بر تلاش در جهت توسعه و اعتلای ورزش قهرمانی تاکید کرد .

باحضور رئیس فدراسیون اسکیت کشور،مدیرکل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد واعضای هیات اسکیت مجمع این هیات به عنوان هفتمین مجمع انتخاباتی هیات های ورزشی استان درسالجاری برگزارشد.

دراین مجمع احسان بهرامی با کسب همه آرا ازمجموع ۱۴رای ماخوذه به مدت چهار سال دیگر درسمت ریاست هیات اسکیت استان ابقا شد.

مدیرکل ورزش وجوانان استان گفت:اعتماد مجدد اعضای به رئیس هیات مسئولیت وی را بیشتر می کند وبیانگر این امر است که باید تلاش ها برای پویایی این رشته دوچندان شود.

سیدمحمد تقی علوی با بیان اینکه تلاش ها باید به سمت توسعه واعتلای ورزش قهرمانی جهت دهی وهدایت شود افزود:درهمین راستا فرصت سازی از تهدیدهای موجود در رشته اسکیت از جمله تاکیدات ویژه ما است، تا با احصای این امر همگام با برنامه های فدراسیون حرکت کنیم.

وی با اشاره به وجود ظرفیت مطلوب در ورزش استان خصوصا در رشته های قهرمانی از جمله اسکیت تصریح کرد:پویایی وفعالیت هیات اسکیت شهرستانهای استان وهمچنین آموزش محوری از جمله درخواست ها وانتظارات این اداره کل از هیات اسکیت استان است که انتظارمی رود این مهم در دستور کار این هیات قرار بگیرد.

آخرین بروزرسانی ( پنجشنبه, 26 مهر 1397 ساعت 10:45 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو