خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد خبر داد: در اولین روز هفته ی تربیت بدنی و ورزش ،مراسم غبار رویی گلزارشهدای شهر یاسوج برگزار شد

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد خبر داد: در اولین روز هفته ی تربیت بدنی و ورزش ،مراسم غبار رویی گلزارشهدای شهر یاسوج برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان، حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان گفت :با حضور مدیر کل ،معاونین ،کارکنان اداره کل و روسا و نایب رئیسان هیات های استانی و شهرستانی قبور مطهر شهدای شهر یاسوج غبار رویی  و عطر افشانی شد.

آرمان حاتمی با بیان این خبر بیان داشت:

به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش ،مراسم غبارروبی، عطرافشانی گلزار شهدای شهر یاسوج با حضور مدیر کل ،معاونین ،کارکنان ستادی و روسای هیات های استانی و شهرستانی برگزار شد.

حاتمی افزود: شرکت‌کنندگان در این مراسم ضمن غبارروبی گلزار مطهر شهدا با قرائت فاتحه و نثار گل و عطر افشانی قبور مطهر این شهیدان به مقام شامخ آنان ادای احترام کرده و با آرمان‌های شهدا و امام راحل تجدیدمیثاق کردند.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد در این مراسم آسايش و امنيت كنونی كشور را مرهون فداكاری و از جان گذشتگی شهدا و ايثارگران دانست.

علوی گفت: امروز ثمرات و بركات خون شهدا موجب شده تا نظام اسلامی مستحكم تر از گذشته و سرافرازانه در زمينه های مختلف خوش بدرخشد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان هفته ی تربیت بدنی را فرصت خوبی برای تجدید میثاق با شهدا که از خود گذشتند تا جان و روحشان با مولی و مقتدایشان محشور شود، عنوان کرد.

مدیرارشد ورزش و جوانان با اشاره به جایگاه و مقام شهدا در نزد خداوند و مردم گفت: تکریم شهدا از وظایف جامعه نسبت به ایثارگری آنها است.
وی ادامه داد: امروز به برکت خون شهدا هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم است که در آسایش کامل زندگی می کنیم و باید قدر این آسایش را که به واسطه خون هزاران شهید به دست آمده است، بدانیم .
وی اظهار داشت :جامعه برای حفظ و بقای خود نیازمند ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
در پایان این مراسم، حاضران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره و نثار  گل و فاتحه به ارواح طیبه شهدای گمنام شهرستان  به مقام شامخ آن ها ادای احترام کردند.

 

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 28 مهر 1397 ساعت 08:18 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو