خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد:رهنمودهای دکتر سلطانی فرمقام عالی وزارت ورزش وجوانان در راستای ستاد بازیهای جاکارتای اندونزی موجبات افتخارات ورزش را فراهم کرد

علوی خبر داد:رهنمودهای دکتر سلطانی فرمقام عالی وزارت ورزش وجوانان در راستای ستاد بازیهای جاکارتای اندونزی موجبات افتخارات ورزش را فراهم کرد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت :رهنموردهای دکتر سلطانی فر در تشکیل ستاد بازیهای جاکارتای اندونزی موجب رشد و افتخارآفرینی ورزش کشور در این رویداد مهم ورزشی شد .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد در نشست شورای ورزش کهگیلویه وبویراحمد به کسب مقام ها و مدالهای رنگارنگ ملی پوشان کشورمان در رقابتهای آسیایی جاکارتای اندونزی اشاره و این مهم را مدیون رهنموردها و ارشادهای مقام عالی وزارت ورزش و جوانان کشور برشمرد .

علوی ضمن تشکر از حمایت های دکتر سلطانی فر و معاونین به مقوله ورزش کشور،نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به ورزش کشورمان را زمینه ساز ارتقای ورزش ایران اسلامی در مسابقات آسیایی و پاراآسیایی جاکارتای اندونزی ذکر کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان دلیل موفقیت کاروان ورزشی ایران را حمایتهای دولت  و برنامه ریزی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیونها دانست و تاکید کرد :بازی های آسیایی جاکارتا زمینه ساز ارتقای و رشد ورزش کشورمان  در المپیک ٢٠٢٠ توکیو است.

این مقام مسئول درادامه اظهرات خود  برنامه ریزی برای موفقیت کاروان ورزشی ایران را هم مهم برشمرد و اظهار داشت : آنچه مسلم است برای ارتقا جایگاه ایران در بازی های آسیایی در قالب تشکیل ستاد عالی بازی های آسیایی ، المپیک و پارالمپیک برنامه ریزی شده بود که این مهم با پیگیری های انجام شده محقق شد.

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد ،توسعه زیر ساخت های فرهنگی و عمرانی در ورزش کشور از زمان تصدی دکتر سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان را یکی دیگر از دلایل موفقیت ورزش کشور در بازیهای آسیایی و پارا آسیایی و ارتقای ورزش کشور ذکر کرد و اظهار امیدواری کرد با حمایت همه مسئولین ارشد کشور و نگاه ویژه به مقوله ورزش ،شاهد درخشش ورزشکاران کشور مان در المپیک 2020 خواهیم بود.  


آخرین بروزرسانی ( شنبه, 28 مهر 1397 ساعت 15:12 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو