خانه اخبار ایران اخبار ورزش دیدار معاون وزیر ورزش وجوانان کشور با معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد

دیدار معاون وزیر ورزش وجوانان کشور با معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان کشور با فیلی معاون عمرانی استان کهگیلویه وبویراحمد دیدار و گفتگو کرد.

معاون عمرانی استاندار در این دیدار با بیان اینکه ورزش در جامعه ودنیای امروز به عنوان یک ضرورت و رویکرد مهم مطرح است گفت:استان کهگیلویه بویراحمد ظرفیت مطلوبی درحوزه ورزش وجوانان دارد که باید به آن توجه و زیرساخت ها متناسب با آن فراهم شود.

عزیزفیلی افزود:توجه ویژه به زیرساخت های ورزشی،حمایت از هیات های ورزشی وتوانمند سازی این هیات ها از جمله مولفه های مهمی است که به جد باید در اولویت ودستور کارمسئولان استانی باشد.

وی توجه به ورزش روستاها را از دیگر اولویت های مهم ورزش استان برشمرد وبیان داشت:این امرعلاوه بر ایجاد روحیه نشاط وشادی در این مناطق،از مهاجرت روستاییان به شهرها نیز جلوگیری می کند.

معاون استاندار توجه وحمایت ویژه  نسبت به ورزش بانوان در دولت تدبیر وامید جهت ارتقای شاخص ورزش بانوان را از جمله اقدامات اساسی این دولت خواند وتصریح کرد:درهمین راستا ورزش بانوان در استان نیز به موازات وهمگام با سایر نقاط کشور روند پویا و فعالی را درپیش گرفته است.

فیلی ادامه داد:کسب مدال طلا وبرنز درمسابقات وزنه برداری کشور توسط بانوان وزنه بردار استان در سالجاری،قهرمانی تیم فوتسال بانوان درلیگ جوانان کشور،حضور تک بانوی تاریخ ساز دررشته کوراش در بازیهای آسیایی 2018جاکارتای اندونزی برای نخستین بار تنها گوشه ای از افتخارآفرینی ورزش بانوان کهگیلویه وبویراحمد است.

وی درادامه گریزی به وضعیت  طرح ها و پروژه های ورزشی استان زد وخواستار تسریع در روند اجرایی وتکمیل آنان شد.

فیلی با اشاره به اینکه دربحث تزریق اعتبار اولویت با پروژه های است که پیشرفت فیزیکی بالایی دارند اظهارداشت:تلاش شود پروژه های ورزشی استان به بخش خصوصی واگذار شوند.

وی با تاکید براینکه پروژه های جدید ورزشی در استان تعریف نشود،خواستاراستفاده از تمام ظرفیت ها جهت تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی استان شد.

معاون استاندار از اجرایی شدن موافقت نامه اعتبارات ورزشی استان درآینده نزدیک خبرداد وگفت:اجرای این موافقت نامه کمک شایانی به طرح ها وپروژه های ورزشی استان خواهد بود.

فیلی درپایان خواستار تشکیل اکیپی ویژه برای طرح وپروژه های ورزشی متشکل از استانداری،اداره کل ورزش وجوانان،سازمان مدیریت وبرنامه ریزی ودستگاههای نظارتی شد.

معاون وزیر ورزش وجوانان نیزدر این دیدار اظهار داشت:استان کهگیلویه وبویراحمد به دلیل  برخورداری از استعداد وظرفیت مطلوب درحوزه ورزش نیاز به حمایت ویژه وزارت ورزش وجوانان ومسئولان استان دارد.فرامرزیان افزود:به میزانی که مسئولان استان درحوزه ورزش وجوانان اعتبار هزینه کنند،وزارت ورزش نیز  تا چندین برابر به ورزش استان کمک خواهد کرد .وی درپایان از توجه وپیگیری ویژه احمدی استاندارکهگیلویه وبویراحمد درتوسعه زیرساختهای فرهنگی و ورزشی و حمایت همه جانبه از ورزشکاران وقهرمانان استان تقدیرکرد.

 

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 30 مهر 1397 ساعت 11:05 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو