خانه اخبار ایران اخبار ورزش بازدید فرامرزیان از پروژه واماکن ورزشی شهریاسوج

بازدید فرامرزیان از پروژه واماکن ورزشی شهریاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان کشور از پروژه ورزشی قصر تفریحی دنا و استادیوم 15هزار نفری شهر یاسوج بازدید کرد .

در این بازدید ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان به همراه فیلی معاون استاندار، علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان،کناری فرماندار شهرستان بویراحمد ،زورقی دفتر فنی و مهندسی وزارت ورزش و جوانان ،کوهی مشاور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان ،رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد ،ایموری رئیس دفتر فنی و مهندسی اداره کل و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی از پروژه ورزشی قصر تفریحی دنا و استادیوم 15 هزار نفری شهر  یاسوج بازدید کردند.

پروژه ورزشی قصر تفریحی دنا دارای امکانات استخر ،پارک آبی،مجموعه های ورزشی و هتل چهار ستاره است.

در این پروژه تاکنون 25میلیارد تومان از محل صندوق توسعه و مدیر عامل این پروژه هزینه شده و دارای 90 درصد پیشرفت فیزیکی در پارک ابی و 55درصد در هتل چهار ستاره است.

خضوعی مدیراین پروژه در حاشیه این بازدید گفت :در صورت تامین اعتبار لازم استخر و پارک آبی در پایان بهمن ماه و هتل ورزش در سال 1398 افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .برای افتتاح این پروژه به 20 میلیارد نیاز است .

در بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان از استادیوم 15 هزار نفری ،فرامرزیان و همراهان از نزدیک از قسمت های مختلف این مکان ورزشی بازدید و خواستار رفع نواقص در این استادیوم شد.

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 30 مهر 1397 ساعت 10:22 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو