خانه اخبار ایران اخبار ورزش زارعی نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا خبر داد: هتل ورزش یاسوج تا مهرماه 98 به بهر‌ه‌برداری می‌رسد/ ساخت 10 زمین چمن و سالن ورزشی دیگر در بویراحمد و دنا

زارعی نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا خبر داد: هتل ورزش یاسوج تا مهرماه 98 به بهر‌ه‌برداری می‌رسد/ ساخت 10 زمین چمن و سالن ورزشی دیگر در بویراحمد و دنا

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی وپایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس گفت: هتل ورزش یاسوج تا مهرماه 98 به بهر‌ه‌برداری می‌رسد.

غلام‌محمد زارعی  با بیان این خبر یاسوج اظهار کرد: یکی از اقدامات مهمی که برای جوانان در سال‌های اخیر در شهرستان‌های بویراحمد و دنا انجام شده ایجاد چندین زمین ورزشی چمن مصنوعی و سالن چند منظوره ورزشی بوده است.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی افزود: امروز در دو منطقه کاکان و علی‌آباد 2 سالن ورزشی افتتاح می‌شود که هر 2 با اعتبار 2.4 میلیارد تومانی بوده و کمک بزرگی به رشد و پرورش استعدادهای ورزشی در رشته‌های مختلف می‌شود.

وی به اقداماتی که در طول دوره نمایندگی مجلس در بخش ساخت زمین‌ها و سالن‌های ورزشی صورت گرفته اشاره کرد و گفت: در سال‌های گذشته سرانه ورزشی در این 2 شهرستان بسیار پایین بود.

این نماینده مجلس گفت: به همین منظور با اعتبارات 14 میلیارد تومانی از محل اعتبارات نفت برای توسعه ورزش این دو شهرستان تعداد 30 سالن ورزشی و چمن ساخته شد.

وی گفت: همچنین تعداد 10 چمن مصنوعی جدید دیگر در دستور کار قرار گرفته که مجوز آن صادر شده و به زودی به استان ابلاغ می‌شود.

زارعی به اقدامات دیگری که در زمینه ورزشی و در ساخت فضاها در دست اقدام است اشاره کرد و گفت: هتل ورزش یکی از فضاهای نیمه تمامی بود که سال‌ها راکد مانده بود و با رایزنی‌هایی که صورت گرفت پیمانکار اکنون در حال کار است.

وی با بیان اینکه برای ساخت و تکمیل هتل ورزش مبلغ 2 میلیارد تومان به آن اختصاص یافت از بهر‌ه‌برداری از این فضای اسکان ورزشکاران تا نیمه اول سال 96 خبر داد.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی همچنین از تلاش برای تکمیل نواقص ورزشگاه 15 هزار نفری شهر یاسوج خبر داد.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو