خانه اخبار ایران اخبار ورزش ورزش کهگیلویه و بویراحمد گوشت قربانی سیاسیون نشود

ورزش کهگیلویه و بویراحمد گوشت قربانی سیاسیون نشود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ، داریوش بهنیا فعال حوزه رسانه طی یادداشتی با اشاره به ظرفیت‌های ورزش کهگیلویه و بویراحمد از بعد نیروی انسانی این گونه آورده است که استان در زمینه استعدادهای ورزشی هیچ کم و کاستی ندارد.

کهگیلویه و بویراحمدی‌ها عاشق ورزشند و این را در حمایت از تیمی مثل شهرداری یاسوج در برهه‌ای به وضوح مشاهده کردیم که چگونه یک تیم گمنام از شهری گمنام در زمینه ورزش سر بلند کرد و ظرف دو تا سه سال با حمایت همین مردم در کشور صاحب جایگاه شد.

کاری نداریم که چرا این تیم بعد از 4 سال از صحنه و عرصه ورزش محو شد که شاید خود خیریتی بود اما دیدیم که اگر مردم پشت سر فرزندان و جوانان شایسته و با لیاقت خود باشند ره صد ساله را می‌توان یک شبه پیمود.

خوشبختانه طی دو سال اخیر مدیریت اخلاق‌مدار و راستگو بر ورزش استان در رأس هرم حاکم شده که در دیدار رؤسای هیات‌های ورزشی استان و مدال‌آوران با استاندار رضایت کامل اهالی ورزش از مدیریت کنونی را مشاهده کردیم.

اما متاسفانه در چند ماه اخیر سیاسیونی که در چینش‌های مدیریتی در دولت کنونی کاملا شکست خورده و ضعیف عمل کرده‌اند به دنبال تخریب مدیریت کنونی ورزش استان هستند مدیریتی که چپ و راست و اصلاح‌طلب و اصولگرا نمی‌شناسد و در واقع به شعار دولت که اعتدال و تدبیر بوده عمل کرده است شعاری که خود دولتمردان از بالا در عملیاتی کردن آن ناتوان بوده‌اند.

یکی از رؤسای هیأت‌های ورزشی در نشست با استاندار حرف خوبی زد «اگر اهالی ورزش از مدیریت ورزش استان ناراضی بودند شاهد صحبت‌های در گوشی و پچ‌پچ‌های رایج میان اهالی ورزش بودیم و همین نشان می‌دهد که ورزشی‌ها از مدیریت کنونی رضایت خاطر دارند زیرا ورزشی‌ها از بیان انتقاد ابایی نداشته و با کسی تعارف ندارند».

با این تفاسیر و اکنون که آرامش و همبستگی در ورزش استان وجود دارد از سیاسیون تقاضا می‌کنیم که دست از سر این حوزه بردارند و اجازه دهند که با آرامش در مدیریت ورزشکاران استان به کار خود ادامه دهند چرا که روند کنونی با اعزام 7 ورزشکار برای نخستین بار به بازی‌های آسیایی و کسب مدال طلا و برنز این بازی‌ها حکایت از موفقیت حوزه ورزش دارد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو