خانه اخبار ایران اخبار ورزش در نشست با استاندار مطرح شد حمایت تمام قد هیات‌های ورزشی کهگیلویه و بویراحمد از سکانداری علوی در مدیریت ورزش

در نشست با استاندار مطرح شد حمایت تمام قد هیات‌های ورزشی کهگیلویه و بویراحمد از سکانداری علوی در مدیریت ورزش

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در نشست با استاندارهیات‌های ورزشی کهگیلویه و بویراحمد از سکانداری علوی در مدیریت ورزش حمایت کردند.

نشست رؤسا و نواب رئیس هیات‌های ورزشی استان کهگیلویه و بویراحمد با استاندار کهگیلویه و بویراحمد و با حضور رئیس فدراسیون تنیس روی میز به عنوان میهمان ویژه برگزار شد.

در این نشست هر یک از رؤسای هیات‌های ورزشی استان که وقت سخنرانی پیدا کردند قبل از هر چیز مدیریت علوی را موجب تحرک در ورزش استان دانستند.

رؤسای هیات‌های ورزشی فوتبال، هندبال، معلولان، نابینایان، هاکی، اسکیت و تعداد دیگری رؤسا و نواب رئیس به صورت تمام قد مدیریت علوی را عامل دلخوشی ورزشکاران استان دانستند و از زحمات وی به صورت ویژه تقدیر کردند.

در این نشست مسؤولان هیات‌های ورزشی برخی از اقدامات علوی را حمایت از ورزشکاران برای حضور در میادین ملی و بین‌المللی ذکر کردند.

همچنین حضور 7 بازیکن از رشته‌های مختلف از این استان در بازی‌های آسیایی جاکارتای اندونزی از دیگر دستاوردهایی بود که ورزشکاران و رؤسای هیات‌ها به عنوان دستاورد مدیریت علوی بر ورزش استان دانستند.

کسب دو مدال در بازی‌های آسیایی و حضور نخستین بانوی ورزشکار استان در بازی‌های آسیایی از دیگر موفقیت‌هایی بود که ورزشکاران و قریب به اتفاق هیات‌های ورزشی در وهله اول چنین موفقیتی را به دلیل مدیریت خوب علوی ذکر کردند.

صداقت و پرهیز از وعده‌های بی‌سرانجام و عدم ورود به هر گونه بازی سیاسی از دیگر اوصافی بود که ورزشکاران و رؤسای هیات‌ها به مدیر ورزش استان نسبت دادند.

یکی از رؤسای هیات‌های ورزشی خطاب به استاندار گفت: اگر می‌بینید که در جلسه امروز پچ‌ پچی از سوی اهالی ورزش دیده نمی‌شود و کسی با دیگری در گوشی صحبت نمی‌کند به دلیل رضایت از مدیریت علوی بر ورزش استان است.

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو