خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس فدراسیون تنیس روی میز: نوشاد عالمیان به استخدام دولت درآمد/مدال برنز عالمیان جز باارزش‌ترین مدال‌های بازی‌های آسیایی

رئیس فدراسیون تنیس روی میز: نوشاد عالمیان به استخدام دولت درآمد/مدال برنز عالمیان جز باارزش‌ترین مدال‌های بازی‌های آسیایی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفت: مدال برنز عالمیان جز باارزش‌ترین مدال‌های بازی‌های آسیایی ب.د.

مهرداد علی قارداشی در نشست با مجموعه هیات‌های ورزشی و استاندار کهگیلویه و بویراحمد در محل سالن دولت استانداری این استان با بیان اینکه تنیس روی میز از رشته‌های ورزشی پر هزینه است اظهار کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد میزبان مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان و نوجوانان کشور خواهد بود.

وی با بیان اینکه سالن و تجهیزات و خوابگاه برگزاری این مسابقات در استان کهگیلویه و بویراحمد مورد تایید قرار گرفته از مسؤولان استان خواست تا برخی از نواقص محل اسکان بازیکنان را برطرف کنند.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز به کسب مدال برنز تیم ملی تنیس روی میز توسط نوشاد عالمیان در بازی‌های آسیایی جاکارتای اندونزی اشاره کرد و گفت: همه تیم‌ها و فدراسیون‌های ورزشی کشور زیر یک پرچم واحد و تحت عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران شرکت می‌کنند که باید هم‌افزایی برای موفقیت کشورمان را در عرصه‌های بین‌المللی داشته باشیم.

قارداشی به تعداد 94 فدراسیون ورزشی در جهان اشاره کرد که در ایران 52 فدراسیون از این تعداد فعال هستند و ادامه داد: فدراسیون جهانی تنیس‌ روی میز با 226 کشور از کشور 100 هزار نفره گرفته تا چین که 100 میلیون بازیکن شناسنامه‌دار تنیس روی میز دارد پرعضوترین فدراسیون ورزشی جهان است.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز با بیان موفقیت بی‌نظیر تنیس روی میز ایران در بازی‌های آسیایی اندونزی گفت: بعد از 52 سال در بازی‌ها صاحب مدال شدیم که در یک جدول 64 نفره بازیکن خوب ما توانست بعد از باخت به نفر سوم دنیا به مدال برنز مسابقات دست یابد که کاری بزرگ در ورزش کشور بود.

وی با بیان این که باید مشکلات قهرمانان ورزشی را از جمله در زمینه شغل برطرف کنیم افزود: نوشاد عالمیان شب گذشته به صورت تلفنی خبری خوش به من داد مبنی بر این که به استخدام دولت درآمده و این خبر خوشی برای همه قهرمانان بازی‌های آسیایی است که استخدام دولت شوند.

علی قارداشی با بیان این که رؤسای فدراسیون‌ها برای تعالی و توسعه ورزش باید به استا‌ن‌ها سفر کرده و مشکلات را دریابند افزود: سال گذشته به عنوان رئیس فدراسیون تنیس روی میز 94 سفر استانی داشتم.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو