خانه اخبار ایران اخبار ورزش حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد در جمع تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت

حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد در جمع تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،استاندار کهگیلویه وبویر احمد در ادامه بازدید خود به همراه معاون عمرانی خود و برخی مسولان استانی وارد دهدشت شد و پیش از هر چیز با تیم لیگ برتری فرابام دیدار و گفتگو کرد.

استاندار کهگیلویه وبویر احمد در این دیدار اظهار کرد:بسیار خوشحالم بعد از یک روز کاری در باشت و بازدید روستا به روستا و طرح به طرح خدمت شما رسیدم و اگر چه در واپسین لحظات هفته تربیت بدنی هستیم ولی این روز را به شما ورزشکارن تبریک می گویم و آرزوی توفیق برای شما دارم.
علی محمد احمدی با بیان اینکه دیروز در جمع مدال آوران استان نیز عرض کردم که ورزش برای ما یک اولویت اساسی است و هر چه در این مسیر از دست ما بر آید هزینه کنیم،این هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری است و اثرات اجتماعی و فرهنگی آن قابل مقایسه با هیچ سرمایه گذاری دیگر نیست تصریح کرد: از مدیر کل ورزش وجوانان که بستر را برای مدیر عامل باشگاه فراز بام خائیز دهدشت فراهم کرد تشکر می کنم .
احمدی خطاب به ملی پوشان فراز بام خائیز دهدشت گفت نه تنها شما از این سرمایه گذاری جالب متعجب شدید بلکه من نیز خیلی متعجب شدم چون به دهدشت آمده بودم، فضا ،مبلمان شهری، وضعیت خیابان ها و کوچه های آن را دیده بودم لذا تصور می کردم شاید سالن ورزشی این شهر نیز به دلیل امکانات ومنابع تربیت بدنی چیزی پایین تر از فضای داخل شهر باشد ،ولی وقتی وارد سالن شدم و با این زیبایی و استاندار روبه رو شدم از علوی و پارسایی تشکر کردم.
استاندار کهگیلویه وبویر احمد همکاری بخش خصوصی در ورزش را فرصت خوبی دانست و گفت:انشالله دیگران نیز از این اقدام الگو برداری کنند و این فرصتی است تا بگوییم که سرمایه گذاری در کارهای بزرگ همیشه در شهرهای بزرگ نباید باشد .
احمدی به ملی پوشان فراز بام گفت:آوردن لبخند بر لبان جوانهای این شهرستان که انتخاب دیگری ندارند و پر کردن اوقات فراغتشان یک عبادت است و بانی این کار خیر پارسایی بوده که از او تشکر می کنیم.
وی در خصوص حمایت از فرازبام با شاره به اینکه تا جایی که قانون اجازه دهد پیگیری می کنم و حتما برگ سبزی چه از طریق تربیت بدنی و یا راه های دیگر که قانون اجازه دهد کمک می کنم افزود:چون پارسایی درارتباط با پروژه هاست و اسپانسر تیم است در حوزه راه،آب تا جایی که قانون اجازه دهد از ایشان حمایت می کنیم اگرچه پیمانکارانی هستند که در بخش مدرسه سازی، بیمارستان و...زحمت کشیدند و کارهای خوبی انجام دادند ولی بدون تعارف می گویم چسبندگی و برجستگی این(سرمایه گذاری بر روی فرازبام) قابل مقایسه با هیچکدام نیست.
احمدی در پایان مطرح کرد:مطمئن باشید علاوه بر موفقیت، خدمتی که به این مردم می کنید قابل مقایسه با هیچ مدالی نزد خداوند متعال نیست.
در حالی که روزی بازی کردن در گچساران آروز و شکست بهبهان یک رویای دست نیافتنی برای کهگیلویه بود اما شاهدیم که آکادمی تخصصی فرازبام خائیز دهدشت با برنامه ریزی منسجم ،و زور بازوی خویش توانست به لیگ برتر هندبال صعود کند و با ۹ ملی پوش در هفته نخست سی و یکمین لیگ برتر هندبال آقایان،نائب قهرمان لیگ برتر هندبال کشور (تیم نیروی زمینی کازرون)را در خانه با شکست بدرقه کند و ثابت کرد شایسته حمایت مسولان و سرمایه گذاران استانی و شهرستانی است.

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو