خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل امور بانوان استانداری و سرپرست هیات اسکواش : علوی کشتی به گل نشسته ورزش کهگیلویه وبویراحمد را نجات داد

مدیر کل امور بانوان استانداری و سرپرست هیات اسکواش : علوی کشتی به گل نشسته ورزش کهگیلویه وبویراحمد را نجات داد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،صفایی مدیر کل امور بانوان استانداری و سرپرست هیات اسکواش استان در دیدار با علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت :کشتی به گل نشسته ورزش کهگیلویه و بویراحمد توسط علوی نجات یافت.

صفایی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری با علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان دیدار و گفتگو کرد .

در این دیدار که در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد ،صفایی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری ضمن تشکر از حمایت های مدیر کل ورزش و جوانان استان در توسعه و اشاعه فرهنگ ورزش بین بانوان گفت :علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد کشتی به گل نشسته ورزش استان را نجات داد.

آذر صفایی بر ارج نهادن به  جایگاه و مقام بانوان در دستگاههای اجرایی تاکید و خواستار استفاده بهینه از ظرفیت ها و پتانسیل های بانوان در دستگاههای استانی و شهرستانی شد .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از تلاش در جهت ارتقای ورزش بانوان خبر داد و از حمایت ها و پیگیرهای استاندار،معاونین در ارتقای ورزش  کهگیلویه وبویراحمد تقدیر کرد.

علوی از عدم مشارکت بانوان در انتخابات هیات های استانی و شهرستانی گلایه کرد و گفت :حضور بانوان در عرصه ورزش استان زمینه ساز رشد و ارتقا و شکوفایی ورزش بانوان خواهد شد .

مدیرکل ورزش و جوانان استان از حمایت مادی و معنوی دستگاه ورزش استان از فعالیت های بانوان خبر داد و ضمن تاکید بر توانمندی بانوان استان بیان داشت:در صورت حمایت های مسئولین استانی و تلاش ورزشکاران شاهد حضور بانوان استان در رقابتهای المیک 2020 توکیو خواهیم بود.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان از توسعه زیر ساخت های ورزش اسکواش در بین بانوان خبر داد و خواستار برگزاری مدارس استعداد یابی در بین بانوان ،مدارس و دانشگاهها شد .

وی از نبود زیر ساخت های رشته اسکواش در استان ابراز گلایه کرد و از برگزاری مجمع انتخابات هیات اسکواش استان در آینده نزدیک خبر داد.

ایجاد گرت ورزش اسکواش از مهمترین مباحث این نشست بود.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو