خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد مطرح کرد : استخر ورزشی گچساران 20 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد مطرح کرد : استخر ورزشی گچساران 20 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در بازدید از استخر ورزشی شهر گچساران گفت :استخر شنای شهر گچساران با پیشرفت فیزیکی 20 درصد از محل هدایای خاص وزارت نفت در دست احداث می باشد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از روند احداث استخر ورزشی شهر گچساران بازدید کرد .

در این بازدید علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بهمراه حاتمی مسئول روابط عمومی ،ایموری و نصیریان از ناظرین دفتر فنی و مهندسی از نزدیک از روند احداث این پروژه ورزشی بازدید کرد .

سید محمد تقی علوی در این بازدید بیان  داشت:استخر مجموعه ورزشی بانوان شهر گچساران در زمینی به مساحت 1750 متر مربع در دست ساخت می باشد.

علوی ادامه داد:اعتبار این پروژه ورزشی چهار میلیارد تومان از محل هدایای خاص وزارت نفت با حمایت و پیگیری تاجگردون نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تامین شده و 20درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان تصریح کرد:کار شروع این پروژه در سال 1396 آغاز شده و در صورت تامین اعتبارات در سال 1398 افتتاح و تحویل جامعه ورزش شهرستان گچساران خواهد شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو