خانه اخبار ایران اخبار ورزش بازدید علوی از پروژه احداث خانه جوان و چمن مصنوعی شهر د هدشت

بازدید علوی از پروژه احداث خانه جوان و چمن مصنوعی شهر د هدشت

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از روند احداث دو پروژه ورزشی چمن مصنوعی و خانه جوان شهر دهدشت بازدید کرد.

بازدید علوی مدیر کل از پروژه احداث خانه جوان دهدشت

مدیر کل ورزش و جوانان استان بهمراه نیکویی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان کهگیلویه ،حاتمی مسئول روابط عمومی ، ایموری و نصیریان ناظرین دفتر فنی و مهندسی اداره کل از روند اجرایی و احداث خانه چمن شهر دهدشت بازدید و خواستار تسریع در اتمام این پروژه شد .

علوی در این بازدید بیان داشت :

پروژه احداث خانه جوان شهر دهدشت در زمینی به مساحت 765با اعتبار یک میلیارد و دویست میلیون تومان در دست احداث می باشد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از پیشرفت فیزیکی 35درصدی این پروژه خبر دادو اظهار داشت :این پروژه از محل اعتبارات استانی در دست ساخت می باشد و در صورت تامین در سال 1398 افتتاح خواهد شد .

چمن مصنوعی شهر دهدشت 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

مدیر کل ورزش و جوانان استان در سفر یکروزه خود از محل احداث چمن مصنوعی شهر دهدشت بازدید کرد.

در این بازدید علوی مدیر کل بهمراه نیکویی زاده رئیس اداره ورزش  و جوانان شهرستان کهگیلویه ،حاتمی روابط عمومی و ایموری و نصیریان از ناظرین دفتر  فنی از روند احداث این پروژه بازدید کرد .

پروژه احداث چمن مصنوعی شهر دهدشت در زمینی به مساحت 1200 متر مربع و با اعتبار 500 میلیون تومان از محل هدایای خاص وزارت نفت توسط دفتر فنی و مهندسی اداره کل در د ست ساخت می باشد.

کار ساخت این پروژه در سال 1396 شروع شده و درصورت تامین اعتبار لازم در دهه فجر امسال افتتاح و تحویل جامعه ورزش شهر دهدشت خواهد شد .

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو