خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: سالن ورزشی و چمن مصنوعی چنگلوا دهدشت در سال 1398 افتتاح می شود

علوی خبر داد: سالن ورزشی و چمن مصنوعی چنگلوا دهدشت در سال 1398 افتتاح می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد در بازدید از دو پروژه سالن و چمن مصنوعی روستای چنگلوا شهرستان کهگیلویه گفت :این دو پروژه ورزشی با 65و 45درصد پیشرفت فیزیکی در سال 1398 افتتاح می شود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از دو پروژه سالن و چمن مصنوعی روستای چنگلوا در شهرستان کهگیلویه بازدید کرد.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بهمراه نیکویی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه ،حاتمی مدیر روابط عمومی و ایموری و نصیریان از روند احداث دو پروژه چمن مصنوعی و سالن ورزشی روستای چنگلوا در شهرستان کهگیلویه بازدید کرد.

علوی در این بازدید ضمن تشکر از روند احداث این دو پروژه بیان داشت:پروژه تکمیل سالن ورزشی چنگلوا در زمینی به مساحت 1400 متر مربع و اعتبار 850 میلیون تومان در دست احداث می باشد.

مدیر کل ورزش ادامه داد:کار احداث این پروژه در سال 1397  از محل از محل استانی آغاز شده و در صورت تامین اعتبار لازم در سال 1398 افتتاح خواهد شد.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان همچنین در بازدید از روند چمن مصنوعی این روستا بیان داشت :

چمن مصنوعی روستای چنگلوا در زمینی به مساحت 1000متر مربع و اعتبار 500میلیون تومان از محل هدایای خاص وزارت نفت در دست احداث می باشد.

علوی ضمن تشکر از هاشمی پور نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه بزرگ ادامه داد:کار احداث این پروژه در سال 1397 شروع شده و با پیشرفت فیزیکی 45درصد ،در صورت تامین اعتبار در سال 1398 افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو