خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: قفل توسعه ورزش تیراندازی استان باز خواهد شد

رئیس هیات تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: قفل توسعه ورزش تیراندازی استان باز خواهد شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد و به نقل از روابط عمومی هیات تیراندازی استان ،مومنی منش رئیس هیات تیراندازی استان از ایجاد سالن های اختصاصی تفنگ و تپانچه در شهر های یاسوج و سی سخت و راه اندازی سایت اهداف پروازی در یاسوج خبر داد.

محمد مومنی منش رئیس هیات تیراندازی استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت:

با توجه به تفاهم نامه ای که در راستای توسعه ورزش تیراندازی استان درمحل فدراسیون تیراندازی فی ما بین اداره کل ورزش استان ،هیئت تیراندازی  ریاست  فدراسیون تیراندازی منعقد شد،مقرر شد اداره کل ورزش استان با همکاری روسای ادارات شهرستان ها سالن و زمین هایی جهت سالن اختصاصی تیراندازی وسایت  اهداف پروازی به هیات تیراندازی استان واگذارکند که با همت علوی مدیر کل ورزش و جوانان و تلاش رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد و نظری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا و تلاش های بی وقفه رئیس هیات تیراندازی استان ، سالن هایی در دوشهریاسوج و سی سخت  و زمین اهداف پروازی در شهر یاسوج به هیات تیراندازی استان واگذار شد .

رئیس هیات تیراندازی استان افزود :با پیگیری های هیات استان کارشناسان فدراسیون تیراندازی جهت طراحی سالن ها و زمین فوق بزودی به استان سفر خواهند کرد.

مومنی منش از طراحی سالن های چند منظوره در شهرهای یاسوج و سی سخت خبر داد و بیان داشت :

طراحی سالن چند منظوره 10 متر ،25متر و 50متر در شهر یاسوج و سالن 10متر در شهر سی سخت و طراحی سایت  اهداف پروازی یاسوج از اهداف سفر کارشناسان فدراسیون به یاسوج خواهد بود و امید است با ایجاد سالن های ذکر شده شاهد توسعه و رشد ورزش تیراندازی استان باشیم.

وی اظهار داشت :هدف هیات استان ایجاد سالن های اختصاصی در شهر های  گچساران ،دهدشت وبهمئی خواهد بود که متاسفانه به علت عدم زیر ساخت های در شهر های فوق نتیجه ای حاصل نشده  و امید است با تلاش بیشتر روسای ادارات شهرستان ها در این زمینه شاهد توسعه زیر ساخت های رشته تیراندازی در استان و شهرستانها باشیم.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو