خانه اخبار ایران اخبار ورزش مسئول کمیته دارت کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: یاسوج میزبان مسابقات دارت رنکینگ قهرمانی کشور است

مسئول کمیته دارت کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: یاسوج میزبان مسابقات دارت رنکینگ قهرمانی کشور است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،حسینی مسئول کمیته دارت کهگیلویه بویراحمد از برگزاری مسابقات رنکینگ قهرمانی کشور در شهر یاسوج خبر داد.

سید عبدالله حسینی مسئول کمیته دارت هیات انجمن های ورزشی استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت:مسابقات رنکینگ جنوب شرق کشور با حضور 6 استان کشور در یاسوج برگزار می شود.

حسینی ادامه داد:این رقابتها از 10 لغایت 11 آبانماه با حضور استانهای فارس ،بوشهر ،سیستان و بلوچستان ،کرمان ،هرمزگان و کهگیلویه بویراحمد در دو بخش بانوان و آقایان برگزار خواهد شد .

رئیس انجمن دارت استان تصریح کرد :مسابقات بخش بانوان روز پنج شنبه 10آبانماه و بخش آقایان روزجمعه 11آبانماه در سالن نه دی مجموع کوثر بانوان برگزار و نفرات اول تاسوم هر بخش به اردوی تیم ملی دعوت می شود .

وی ادامه داد:این مسابقات زیر نظر فد راسیون انجمن های ورزشی و انجمن دارت کشور و با همکاری هیات انجمن های ورزشی استان و کمیته دارت کهگیلویه وبویراحمد برگزار می شود.

حسینی در پایان ضمن تشکر از فدراسیون انجمن های ورزشی کشور ، از علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در حمایت از هیات و کمیته دارت استان در برگزاری این میزبانی تقدیر کرد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو