خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی در دیدار با اعضاء و قهرمانان اسکیت استان بیان کرد : المپیک 2020 هدف بزرگ ورزش کهگیلویه وبویراحمد است

علوی در دیدار با اعضاء و قهرمانان اسکیت استان بیان کرد : المپیک 2020 هدف بزرگ ورزش کهگیلویه وبویراحمد است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در دیدار با اعضا و قهرمانان هیات اسکیت استان گفت :هدف بزرگ ورزش کهگیلویه بویراحمد المپیک 2020 است و در این راستا نیازمند حمایت همه جانبه مسئولین استانی و کشوری هستیم.

رئیس و اعضای هیات اسکیت بهمراه قهرمانان این رشته با علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان دیدار کردند.

احسان بهرامی رئیس هیات اسکیت در این نشست که در محل دفتر علوی مدیر کل ورزش و جوانان برگزار شد از حمایت ها و پیگیرهای مدیر کل در جهت ارتقای ورزش استان و اسکیت تقدیر کرد .

بهرامی از ارتقای ورزش استان در دو سال گذشته خبر داد و ورزش اسکیت را جزو رشته های برتر استان از لحاظ حضور ملی پوش در تیم های ملی برشمرد و نبود فضا و سالن را مهمترین مشکل این رشته دانست.

رئیس هیات اسکیت کهگیلویه وبویراحمد ظرفیت و پتانسیل موجود در این هیات و ورزشکاران را عالی و قابل قبول ذکر کرد و از حضور 11 ملی پوش استان در رشته رول بال خبر داد .

بهرامی از کسب مقام اول ویدا پیره و مقام سومی ..... در رشته الپاین که در تهران بدست امد خبر داد و بیان داشت:مسابقات الپاین قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی برای انتخاب نفرات برتر جهت اعزام به رقابتهای قهرمانی جهان برگزار شد و امیدوارم با تلاش ، جددیت و ممارست  این دو ورزشکار و حمایت مسئولین شاهد حضور این قهرمانان در این رقابتها باشیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از کسب دو مدال طلا و برنز ورزشکاران رشته اسکیت در رقابتهای قهرمانی الپاین کشور و مطرح شدن نام استان در کشور ابراز خرسندی کرد.

سید محمد تقی علوی هدف ورزش استان را ارتقاء و جایگاه هیات های استانی در کشور برشمرد و ازتلاش و پیگیری رئیس و اعضای این هیات در ارتقای این رشته در کشور تقدیر کرد .

علوی ایجاد زیر ساخت های رشته اسکیت را یکی از اولویت دستگاه ورزش استان برشمرد و خواستار تلاش بیشتر در جهت شناسایی استعدادها در این رشته و معرفی قهرمانان به تیم های ملی شد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان هدف بزرگ ورزش استان را حضور قهرمانان و ملی پوشان استان در رقابتهای المپیک 2020 ذکر کرد و بیان داشت:بی شک با توجه به پتانسیل و ظرفیت ورزشکاران استان ،شاهد حضور تعدادی از ورزشکاران کهگیلویه بویراحمد در این رویداد بزرگ خواهیم بود و این مهم جزو با حمایت مسئولین استانی و کشوری و تلاش جامعه ورزش میسر نخواهد شد.

وی دوری از تشنج و هیاهو  و ایجاد بستری مناسب و بدون از حاشیه را عامل ارتقای ورزش استان دانست و از جامعه ورزش استان خواست در جهت ارتقا و شکو فایی ورزش کهگیلویه بویراحمد تلاش کنند.

در این ائین با اهدا گل و هدایای نقدی از ویدا پیره و ....که در رقابتهای قهرمانی آلپاین کشور به مقام های اول و سوم دست یافتند تقدیر و تجلیل شد.

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 09 آبان 1397 ساعت 09:30 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو