خانه اخبار ایران اخبار ورزش حضور پرشور و حماسی جامعه ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در راهپیمایی یوم الله 13 آبان

حضور پرشور و حماسی جامعه ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در راهپیمایی یوم الله 13 آبان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،جامعه ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد باحضور در راهپیمایی 13 آبان، بار دیگر با آرمانهای والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه  خبری ورزش استان صبح امروز مراسم یوم‌الله 13 آبان‌ماه با حضور جمع کثیری از مردم و مسوولان و با استقبال باشکوه جامعه ورزشکار استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد.

در این مراسم که علوی مدیر کل ، دلباز جو معاونت توسعه منابع اداره کل،شاکری معاونت فرهنگی و امور جوانان ،کارکنان و مسئولین ستادی و پرسنل و روسای هیات های ورزشی استان حضور داشتند شرکت کنندگان ضمن سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل انزجار خود را از شیطان بزرگ آمریکا اعلام کردند.

سید محمد تقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان در این مراسم گفت: 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، ‌نهاد مقاومت و پایداری ملت ستمدیده ایران و زوال قدرت آمریکای جهان‌خوار است. 13آبان یادآور ماهیت استکباری آمریکا و نهاد هم‌گرایی و وحدت ملی ملت استوار و همیشه در صحنه ایران اسلامی است.

وی ضمن گرامیداشت روز ملی 13آبان،اظهار داشت : این روز یادآور سه حادثه پراهمیت در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است که باید همواره آن را پاسداشت و به نسل‌هایی آینده یادآوری کرد. پیام 13 آبان اطاعت از رهبری، حفظ وحدت ملی، استقامت،‌ پایداری و مقاومت در برابر توطئه‌های استکبار جهانی به سردمداری آمریکا است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در خاتمه افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی و معمار کبیر آن حضرت امام خمینی (ره)، روحیه استقلال طلبی و خودباوری از مرزهای ایران فراتر رفته و همه ملت‌های عدالت خواه با تاسی از شعارهای انقلاب اسلامی ایران با نفی نظام های دیکتاتوری و سلطه جهانی،خواهان دگرگونی عمیق در ساختار قدرت و برقراری نظام نوین بر مبنای عدالت و مساوات هستند و این همان بیداری اسلامی است که ملتهای آزاده خواه جهان با تاسی از انقلاب اسلامی ایران در برابر حکومت های دیکتاتوری منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا ایستاده اند و ندای الله اکبر سر می دهند.

جامعه بزرگ و موفق ورزش و جوانان استان در پایان ضمن تکریم رشادت‌ها و حماسه‌آفرینی‌های تاریخی دانش‌آموزان و دانشجویان در مبارزه با استکبار، بر لزوم دفاع از حقوق ملت و عمل به آرمانهای والای معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و منویات ولی امر مسلمین جهان، رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت ا...العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی)به رسالت تاریخی خویش وفادار بمانیم.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو